logo
Wtorek, 30 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: jan (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-03-20 19:30

jak modlic sie o cud? zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu.

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu molditwy o cud.
Autor: Pax (---.such.nat.hnet.pl)
Data:   2007-03-20 20:10

Wierzyć i już

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: Marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-03-20 20:45

Pokój Tobie
Z pokorą (!),i wytrwale, i szczerze. Modlitwa to nie magiczne zaklęcia, a Pan Bóg nie jest służącym do spełniania naszych życzeń.
Módl się Koronką do Miłosierdzia Bożego, Różańcem Świętym. Módl się własnym życiem
Pozdrawiam
Marcin

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: katarzyn (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-03-20 20:50

Św. Siostra Faustyna pisała, że Koronka do Bożego Miłosierdzia odmawiana o godzinie 15 i rozważanie opuszczenia Pana Jezusa na krzyżu w godzinie Jego śmierci może wyjednać osobie modlącej się wiele łask.
Należy jednak pamiętać, że na obrazie namalowanym (w/g wskazówek Św. Faustyny) na polecenie Pana Jezusa widnieją słowa - JEZU,UFAM TOBIE. Oznacza to, że ufamy, że Bóg wie lepiej co jest nam potrzebne.

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: Marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-03-20 20:54

i Najważniejsza Modlitwa - Eucharystia, jest to Modlitwa nad modlitwami, najskuteczniejsza.
Ale uwaga. Żadną, ale to żadną modlitwą nie wymusisz na Bogu żadnego działania niezgodnego z Jego Wolą pamiętaj o tym i... módl się :)
Pozdrawiam, Marcin

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: Frank (---.attu.pl)
Data:   2007-03-20 21:07

Skuteczne i szybkie w dzialaniu to są srodki przeczyszczające.
Powinno ci zalezec na Milosci i osobistej relacji z Panem Bogiem.

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-03-20 21:20

Chyba nie ta bajka.
Chrześcijaństwo to nie zakład usługowy a Pan Bóg to nie Dżin z dzbana Alibaby.
Módl się ale przede wszystkim zaufaj Mu że wie co robi.
pozdrawia serdecznie i przepraszam za ostre słowa

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: Teofil Jan S. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-03-20 22:15

Nawet Pan Jezus w Ogrójcu się modląc mówił "Nie moja wola ale Twoja (Ojcze) niech się stanie". Usiłuj zrozumieć sens tych słów i uwierz w nie a na pewno się nie rozczarujesz, jeśli nie w tym, to w przyszłym życiu. I staraj się uwierzyć, że przyszłe życie jest wążniejsze od tego doczesnego.

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: Bogumiła (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-03-21 00:13

Ale jak już będziesz wiedział, to napisz. Też mam na myśli parę cudów i nie wiem jak to załatwić :((.

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: Michał (---.zabrze.net.pl)
Data:   2007-03-21 00:22

Odpowiadam na pytanie pierwsze: Normalnie!
Odpowiadam na pytanie trzecie: Szybko!
Odpowiadam na pytanie drugie: To zależy tylko od Ciebie! Nie nam osądzać jakość Twojej modlitwy, musisz przekonać Pana Boga.

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: strzyga (---.aster.pl)
Data:   2007-03-21 07:24

Może tzw. Telegram do św. Józefa?

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: Inka (---.kalisz.mm.pl)
Data:   2007-03-21 08:30

Janie, Bóg wysłuchuje WSZYSTKICH naszych próśb i kiedy to jest konieczne, to dzieje się to niezwykle szybko. Na sczęście Jego plany są często inne od naszych. A ponieważ jesteśmy tylko/aż ludźmi, to mamy problemy ze zrozumieniem tego od razu.
Mogę Ci tylko poradzić, żebyś się po prostu modlił. Wystarczy najzwyklejsza, najprostsza modlitwa płynąca z serca. W sercu musisz mieć jednak gotowość, aby zgodzić się na Jego wolę. To bywa trudne, ale jest możliwe, jeśli się Bogu naprawdę ufa.
No i zawsze możesz poprosić o "protekcję" jakiegoś świętego.
Pozdrowienia :)

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: Sabina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2007-03-21 09:29

Też bym tak chciała. Gdzie jest ten automat?

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: Femme (---.rybnet.pl)
Data:   2007-03-21 12:40

Każda modlitwa jest skuteczna jeśli płynie z serca i jest ufna. Bóg nie opuszcza swych dzieci w potrzebie, jednak jako kochający Ojciec sam decyduje w jaki sposób rozwiąże problem. Módl się nieustannie. Pan jest z Tobą.
P.S. CODZIENNIE wielbiąc Boga i dziękując Mu za wszelkie dobro otwierasz się na moc Jego łask.

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu molditwy o cud.
Autor: Inka (---.kalisz.mm.pl)
Data:   2007-03-21 22:20

Proszę Ks. Moderatora, czy istnieją jakieś zasady, według których działa na Forum Pomocy gilotyna cenzorska? Ja tego czasem nie rozumiem.
Pozdrawiam serdecznie
Inka

-------------

Po szesciu latach sluzby na forum nie mam najmniejszej watpliwosci, ze wszelkie sztywne reguły nie maja zastosowania.
odwzajemniam pozdrowienia
moderator

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: Hania (---.netia.com.pl)
Data:   2007-03-22 07:42

To Bóg wie czy ten cud jest w ogóle ci potrzebny a jeśli tak to kiedy ci go ofiarować. Trzeba cierpliwości, wytrwałej modlitwy, ofiary z siebie, wiary. Tak jak Jezus mówił: "wiara cię ocaliła" Mk 5,34. Zaufaj. To jest też jakiś sprawdzian (cierpliwość), bo czasem ktoś po 5 min już nie wytrzymuje i odwraca się od Boga bo mu nie dał czegoś. A to nie tak. Bóg nawet umarłych przecież wskrzeszał. Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych.
Dlatego cierpliwości :) Bóg nie jest czarodziejem, który ma różdżkę i mówi hokus, pokus - przychodzę, płacę, wymagam, wychodzę. To nie ta dróżka. Tu potrzeba zawierzenia tej sprawy Bogu i niech On wybierze czas i miejsce. Bóg to Ojciec, który po prostu wie co dzieci potrzebują w danym momencie lepiej niż małe dziecko, które chce "lizaka" bo jak nie to zawali się świat. Ojciec wie, że nie zawali się świat, a jeszcze więcej, że "lizak" jest nie zdrowy bo zęby popsuje.
Pozdrawiam. Życzę ufności i powierzenia sprawy Bogu.

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: x (---.proxy.aol.com)
Data:   2007-03-23 00:09

Moge tutaj zaswiadczyc, ze ostatnio Bog wsrod calej masy codziennych, malych "cudow" uczynil mi w swej Dobroci dwa specjalne. (I jak zwykle bylam bardzo wzruszona Jego Delikatnoscia i Miloscia). Nie bylo w tym mojej zaslugi. Tylko Jego Dobroc i Milosc. Ode mnie zas calkowite zdanie sie na Jego Wole - pozostawienie wszystkiego szczerze w Jego dyspozycji i przyjecie otwartym sercem tego, cokolwiek On zechce mi zgotowac.
Bog JEST Prawdziwie Wielki!

Ja chcialabym tylko potrafic pamietac o wdziecznosci i milosci dla Niego na co dzien... :)

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: ...a taka tam :-) (82.160.108.---)
Data:   2007-03-24 20:27

Z Panem Bogiem różnie bywa ;) Może pragnie widzieć w Tobie św. Monikę, która ho,ho... i jeszcze troche błagała o nawrócenie syna?
Jeśli zaufasz, to nigdy nie będziesz bierny, ale ta ufność pomoże Ci walczyć przed Bogiem - jestem pewna, że uporem, ale świętym uporem - wzruszysz Boga i wysłucha Cie w odpowiednim czasie :) Ponoć Niebo mamy zdobywać "gwałtownie" ;D (por. Mt 11,12).

 Re: Zalezy mi na skutecznosci i szybkim dzialaniu modlitwy o cud.
Autor: Michał (---.zabrze.net.pl)
Data:   2007-03-27 13:59

.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: