logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: magda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-08-27 21:00

Witam, czy mogłabym Was prosić o teksty modlitwy o macierzyństwo? Jestem już po jednym poronieniu, następnych się boję a mam wadę budowy macicy, przy których często podobno zdarzają się poronienia. Kiedyś natknęłam się w sieci na modlitwę do św.Dominika, ale teraz nie mogę jej znaleść. Swoimi słowami - wiem, ale chcę też mieć coś takiego specjalnego, na katreczce do portfela, również dla męża.
z góry dziękuję.

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: Bogumiła (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-08-28 00:38

Poczytaj tutaj:
http://www.dominikanki.republika.pl/pasek_sw_dominika.html

podobny wątek był też tutaj:
http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=185134&t=184987

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: DZIEWCZYNA (---.netia.com.pl)
Data:   2007-08-28 09:24

Słyszałam juz od niejednej pary, że modlitwa za pośrednictem Sługi Bożego Jana Pawła II jest wyjątkowo skuteczna w tych sprawach :)

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-08-28 11:53

Nie ma żadnych "magicznych tekstów" - ROZMAWIASZ z szaleńczo kochającym CIę Bogiem. WIęc rozmawiaj.
pozdrawiam serdecznie.
Marek

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: MAGDA (81.210.36.---)
Data:   2007-08-28 21:43

droga Magdo, polecam modlitwę do św. Idziego. to jest święty od "tych" spraw. Polecam stronę www.sanktuarium.idziego.of.pl.
1 i 2 września jest w tej parafii odpust - tysiące osób przyjeżdża aby wyprosić łaski u Boga za pośrednictwem tego świętego. Miejsce największego kultu to Mikorzyn, koło Kępna - woj. wielkopolskie. Jeśli nie mieszkasz daleko to wsiadaj w samochód i przyjeżdżaj.
Ten święty ma niezłe "wtyki na górze". Aż serce sie raduje gdy proboszcz w czasie Mszy św czyta listy szczesliwych małżonków - rodziców.
a jeśli nie możesz przyjechac to oto modlitwy:

Litania o Świętym Idzim
Kirie elejson, Chryste elejson, Kirie elejson
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas,
Ojcze z nieba Boże, zmiłuj się nad nami,
Synu, Odkupicielu świata Boże, zmiłuj się nad nami,
Duchu Święty Boże, zmiłuj się nad nami,
Święta Trójco, jedyny Boże, zmiłuj się nad nami
Święta Maryjo, módl się za nami,
Święty Idzi z rodu królewskiego pochodzący
Święty Idzi ubogiego własną suknią okrywający
Święty Idzi w bojaźni Bożej wychowany
Święty Idzi Boga nade wszystko miłujący
Święty Idzi gardzący honorami świata
Święty Idzi prowadzący umartwione życie
Święty Idzi kalectwa i niemocy ludzi leczący
Święty Idzi nawracający grzeszników do Boga
Święty Idzi powietrze uśmierzający
Święty Idzi jaśniejący cnotą czystości
Święty Idzi pokorny sługo Chrystusa
Święty Idzi zbawienny rady dawco
Święty Idzi przykładzie cnót wszelkich
Święty Idzi Patronie do Ciebie się uciekających
Święty Idzi w królestwie niebieskim z Bogiem królujący
Święty Idzi sierot i ubogich opiekunie
Święty Idzi, królowi Hermanowi poczęcie i narodzenie syna
Bolesława u Pana Boga wypraszający
Święty Idzi wypraszający potomstwo małżonkom
Święty Idzi wzorze miłości braterskiej
Święty Idzi używający chwaty wiecznej w niebie
Święty Idzi w Mikorzynie cudami słynący
Przez zasługi św. Idziego - przepuść nam Boże
Przez zasługi św. Idziego - wysłuchaj nas Boże
Przez zasługi św. Idziego - zmiłuj się nad nami Boże

Pozdrawiajmy i wychwalajmy św idziego, niech nas broni i zasłoni od wszystkiego złego. Swiety Idzi nasz patronie, opiekuj się nad nami, do Jezusa w naszej biedzie przyczyń się za nami. Wyproś chorym powrót zdrowia, smutnym pocieszenie. Sprawiedliwym trwałośc w cnotach, grzesznym nawrócenie.

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: marta-maria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-08-28 22:27

'Niech żyje św. Idzi!'
Przypomniałam sobie, że słowami Galla Anonima śpiewała o nim Ewa Demarczyk w "Balladzie o cudownych narodzinach Bolesława Krzywoustego":
"Bolesław, książę wsławiony,/Z daru Boga narodzony,/Modły świętego Idziego/
Przyczyną narodzin jego".
Pozwoliłam sobie w rytm tej ballady westchnąć do Niego o wstawiennictwo w Twojej sprawie. Wszystkiego najlepszego. m-m

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: Alka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-08-30 09:48

Cześć Magda ;-) podobno dzięki naszemu Papieżowi duzo osób bezdzietnych zostało Tatusiami i Mamusiami, więc, hm może pielgrzymka do Włoch w tej itnencji? Może warto?

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: Anna (---.cdma.centertel.pl)
Data:   2010-03-18 19:26

Już prawie dwa lata staramy się z mężem o dziecko - mam coraz miej sił by w tym trwać. Nasze wyniki badań są dobre ale dziecka jak nie było tak niema.
Słyszałam że modlitwa do Ojca Świętego może pomóc.

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: Ewa (---.c3.net.pl)
Data:   2012-01-31 10:38

W Modrzu gm. Stęszew jest też kościół p/w Św. Idziego (30 km od Poznania). W każdą pierwszą środę miesiąca jest odprawiana nowenna do Św. Idziego. Polecam. Modliłam się za jego wstawiennictwem, prosiłam i Bóg WYSŁUCHAŁ.

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: barbara (---.ip.netia.com.pl)
Data:   2012-11-05 19:33

Ja wymodliłam łaskę macierzyństwa dla swojej córki, modląc się swoimi słowami do Ojca Świętego Jan Pawła II. Dziękuję Ojcze Święty.

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: halina (---.icpnet.pl)
Data:   2013-09-29 15:50

Witam Wszystkich starających się o dzieciątko. W końcu dojrzałam do opisania mojej historii, choć nie jest mi łatwo. Razem z mężem staramy się o dziecko o 1.5 roku, po długich poszukiwaniach dobrego lekarza, po męczącym procesie leczenia udało się w lipcu tego roku okazało się że jestem w upragnionej ciąży. Widziałam że to dzięki św. Dominikowi, gdyż to jego właśnie prosiłam najmocniej, modliłam się też do św. Rity i św. Idziego. Udało się! pełnia szczęścia, wielka radość, ale i wielki niepokój i obawy... Jak się okazało uzasadnione w 7 tygodniu ciąży okazało się że dzieciątko od 2 tygodni nie żyje, nie rozwija się, nie rośnie... Jak to piszę łzy płyną mi po policzkach, trudno mi opisać co czuję, ile wylałam łez, ile bólu i fizycznego i psychicznego, serce pękło mi na tysiące kawałków, płakaliśmy oboje ja i mąż, później dowiedziała się o wszystkim mama, która za wnuka ofiarowała wiele modlitw... Ból i strata nie do przeżycia. Przyznaję że na chwilę zwątpiłam w Boga i jego sprawiedliwość. Ale powoli wracam do siebie, mój organizm też powili szykuje się na kolejną próbę. Modlimy się zatem znów do ww. świętych, i mocno wierzymy że tak jak za pierwszym razem, tak i teraz się uda. Dużo dla mnie znaczy że mogłam tu pokrótce opowiedzieć moją historię. Siły i wytrwałości Życzę wszystkim czekającym na maleństwo. Bóg jest dobry i wie co robi!

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: Aghia (---.85.84.79.rev.sfr.net)
Data:   2014-10-27 17:12

Trafiłam tutaj bo też poszukuję modlitwy o dar dziecka, na co dzień modlę się własnymi słowami do św. Jana Pawła II. Ale gdy czytam ile jest par zrozpaczonych niepłodnością albo przeżywających ból poronienia, to w czasie modlitwy proszę za nich wszystkich a o sobie nawet nie ośmielam się wspomnieć...

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: Monika (---.play-internet.pl)
Data:   2015-02-05 11:38

Również i ja dołączam do Małżeństw, które starają się o potomstwo. Jesteśmy 3,5 roku po ślubie i od tego czasu staramy się o Dzieciątko. Niestety bezskutecznie... W październiku 2014 okazało się, że jestem w ciąży. Radość z tego powodu była ogromna, ale i ogromny ból i rozczarowanie kiedy po 4 dniach poroniłam. Płacz, żal, ból. Nie poddajemy się, codziennie modlimy się i zawierzamy nasze modlitwy Matce Najświętszej oraz Jezusowi. Codziennie mówimy "bądź wola Twoja".
Boże, jeśli Twoja jest taka wola, to daj nam siłę byśmy nigdy nie zwątpili, abyśmy umieli zrozumieć to, co dla nas przygotowałeś.
Rozważamy także adopcję. Wierzymy, że takie rodziny (bezdzietne) są równie potrzebne, ponieważ dzieci w domach dziecka jest bardzo dużo.

Panie, prosimy Cię w naszej intencji oraz wszystkich rodzin starających się o Dzieci - uproś łaski i wysłuchaj próśb, jakie do Ciebie zanosimy. Wierzymy i ufamy w Twoją przenajświętszą moc.

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: Sabina (---.play-internet.pl)
Data:   2019-05-14 20:46

Witam, staramy się 4 lata o dziecko, lekarze mówią, że nie ma szans, być może cud, proszę o modlitwę o potomstwo.

 Re: Poszukuję modlitwy o dziecko.
Autor: Tionne (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2019-05-18 21:55

Sabina, przede wszystkim wiara jest najwazniejsza w każdej modlitwie. Na stronie mimj.pl wejdz na kanał youtobe i odsłuchuj, zwłaszcza w 'modlitwach o uzdrowienie'. Bardzo często są uzdrowienia z bezpłodnosci. Dla Boga nie ma żadnych granic, jest Bogiem cudów. Mozesz jechać także na hale do Czestochowy, najblizsze spotkanie otwarte 25.05.2019 sobota, to zaproszenie dla ciebie. Jezus chce nas leczyć, to my stawiamy tamy.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: