logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Modlitwa Forumowiczów.
Autor: ks. Marian (---.netia.com.pl)
Data:   2008-07-07 08:22

Dziś pierwszy poniedziałek miesiąca. Tradycyjnie już o godz. 22:00 spotkamy się na wspólnej modlitwie różańcowej.
Ja chciałem przeprosić, że w ostatnim miesiącu tak mało włączałem się w pracę Forum, ale to wina mojego zdrowia. W czwartek 19.06 miałem dosyć poważną operację i teraz powoli wracam do sił. Jeszcze Mszy św. nie odprawiam, dlatego dziś włączę się do wspólnej modlitwy dołączając swoje cierpienie.
Pozdrawiam Wszystkich a szczególnie Ojca Moderatora.
ks. Marian
-----------------------
Odwzajemniam pozdrowienia, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
moderator
-----------------------

Drodzy Forowicze, od września 2003 r. w naszym serwisie www.katolik.pl trwa 'Krucjata w intencji srodków społecznego przekazu' www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=krucjata

Wielu Internautów w Kraju i za granicą podjęło naszą inicjatywę modlitwy w intencji mediów w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, a szczególnie Internautów i internetu. Kapłani pracujący w naszym apostolacie internetowym odprawiają Mszę św. w pierwszy poniedziałek miesiąca w intencji mediów, a zwłaszcza Internautów.
Jak co miesiąc, w pierwszy poniedziałek miesiąca, 7 lipca odprawię Mszę św. w intencji twórców i odwiedzających internet, w tym także społeczności naszego Forum. Polecam Bogu wszystkie Wasze sprawy i intencje.
Założyciel salwatorianów sługa Boży o. Franciszek Jordan powiedział, że modlitwa jest największą siłą świata. Na forum i w e-mailach zapewniacie nas o swojej modlitwie. Dziękuję Wam za każdą modlitwę w intencji salwatoriańskiej działalności internetowej.
I za św. Pawłem 'proszę was, przez Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez miłość Ducha, abyście udzielili mi wsparcia modłami waszymi za mnie do Boga' (Rz 15,30). 'A Bóg pokoju niech będzie z wami wszystkimi. Amen!' Rz 15,33.

z błogosławieństwem
moderator

 Re: Modlitwa Forumowiczów.
Autor: Bogumiła (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2008-07-07 13:17

Księże Marianie, a ja myślałam, że to czas urlopu także dla Księdza. Też serdecznie życzę szybkiego powrotu do zdrowia. I dziękuję za Księdza posługę na forum, jest niezastąpiona. A na drugi raz, to mówić wcześniej, cobyśmy mogli pomęczyć w Księdza sprawie Pana Boga :)) Pozdrawiam i obiecuję modlitwę.

Oczywiście - dołączam się w modlitwie także za wszystkich kapłanów pracujących w internecie i za wszystkich internautów.

 Re: Modlitwa Forumowiczów.
Autor: Dziadek_Muminka (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2008-07-07 16:39

Oczywiście pamiętam :)
Księdzu Marianowi i wszystkim rekonwalescentom życzę szybkiego powrotu do zdrówka :)

 Re: Modlitwa Forumowiczów.
Autor: :) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2008-07-07 17:09

PSALM PRZYJAŹNI

Uśmiecham się
jak umiem najszczerzej

I ufam
Twoim pragnieniom
bardziej niż sobie

Twojemu sercu
i zrozumieniu
bardziej
niż słowo wypowie

I razem z Tobą
zanurzam się
w świetym
Jordanie

I proszę Boga
mocno,gorąco:
„Pomóż nam,
Panie!”
/Ks.Mieczysław Nowak/

Kochani!
Łączę się we wspólnej modlitwie o godz.22:00 za cały Zespół KATOLIKA i drogich Forumowiczów a także wszystkich kapłanów pracujących w internecie i internautów.

Księże Marianie ,życzę szybkiego powrotu do zdrowia i sił i zapewniam pamięć w modlitwie w intencji Ksiedza :))).
Serdecznie dziękuję szczególnie Ksiedzu Moderatorowi i równie serdecznie wszystkich pozdrawiam :))).Z modlitwą.
Iga

 Re: Modlitwa Forumowiczów.
Autor: anna (---.cust.tele2.pl)
Data:   2008-07-07 19:33

Szczęść Boże.
Będę z Wami obecna dziś wieczorem:-].

 Re: Modlitwa Forumowiczów.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2008-07-07 20:20

I ja też pamietam i będę z wszystkimi o 22:00 modlitewnie - V tajemnica swiatła w tych samych intencjach jak co miesiąc niezmiennie. :))))
Księże Marianie, życzę błogosławieństwa Bożego, powrotu do zdrowia jak najprędzej. Obiecuję modlitwę w tej intencji. Podziwiam Księdza za... wszystko. Dzięki, że jesteś.

 Re: Modlitwa Forumowiczów.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2008-07-08 00:37

Hm... W Chicago jeszcze nie ma 22:00, to ja się włączę z nimi :)
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, i zadroszczę głowy na karku, ja mam tylko 38, i to przeterminowane...

 Re: Modlitwa Forumowiczów.
Autor: J (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2008-07-08 00:47

Ja też pomimo dobrych chęci dołączyłam z pewnym poślizgiem czasowym. Lepiej późno niż wcale :)

 Re: Modlitwa Forumowiczów.
Autor: M. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2008-07-08 18:07

Piękna inicjatywa by modlić się za internautów,zwłaszcza tych na Forum.Tak,modlitwa jest siłą która podnosi upadłych i umacnia świętych. Z Bogiem.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: