logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 K-ów. Szukam spotkań z modlitwą wstawienniczą.
Autor: Justyna (80.73.216.---)
Data:   2011-08-06 15:51

Kilka lat temu uczestniczyłam w spotkaniach Odnowy w Duchu Świętym. Wyjechałam z kraju, ale odwiedzam często Polskę. Teraz, w czasie wakacji, wiem, że wiele wspólnot ma przerwę. Bardzo mi zależy na modlitwie wstawienniczej. Czy ktoś może mi pomóc i ma jakieś informacje gdzie mogę się udać?

 Re: K-ów. Szukam spotkań z modlitwą wstawienniczą.
Autor: Dorota (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-08-07 08:19

Nie wiem jak w Krakowie, ale w Myślenicach (ok 40 k od Krakowa, w stronę Zakopanego) jest Odnowa w Duchu Świętym "Nazaret" i 20 sierpnia o 19:00 w kościele Parafialnym jest Msza św., a po niej modlitwa wstawiennicza.

 Re: K-ów. Szukam spotkań z modlitwą wstawienniczą.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-08-07 13:27

Ktoś pisał w wątku o wakacyjnej modlitwie uwielbienia w kościele NMP z Lourdes (Na Miasteczku, róg ul. Lea i al. Kijowskiej). Więc może też można poprosić o modlitwę wstawienniczą.
A we wrześniu - modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie wewnętrzne - Wspólnota Jezusa Miłosiernego Misericordia ze Wzgórz Krzesławickich, tel. (12) 645-21-20 w środy 8:00-11:00 i 15:00-18:00.

 Re: K-ów. Szukam spotkań z modlitwą wstawienniczą.
Autor: pytajnik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-08-07 17:42

Polecam:
- sanktuarium św. Kazimierza (oo. franciszkanie) ul. Reformacka. Nie wiem kiedy dokładnie mają miejsce te nabożeństwa - najlepiej zadzwonić
- sanktuarium św. Brata Alberta (ss. albertynki) ul. Woronicza - termin j.w.
- kościół MB Nieustającej Pomocy os. Bohaterów Września 33 - ostatni czwartek miesiąca godz. 19:00 lub 19:30.

 Re: K-ów. Szukam spotkań z modlitwą wstawienniczą.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-08-08 10:23

Pytajnik napisał o Mszach świętych z modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne.
W sanktuarium św. Brata Alberta (u sióstr albertynek) w pierwsze soboty miesiąca o 15:00, a w kościele parafialnym MB Nieustającej Pomocy na os. Bohaterów Września w czwarte (nie ostatnie) czwartki miesiąca o 19:30. W tych dwóch miejscach posługuje modlitwą właśnie wspomniana przeze mnie uprzednio Wspólnota Misericordia. Po wakacyjnych posługach, wypoczynku i rekolekcjach podejmą działalność od września (bo tak co roku bywało).
Dodam, że dobrze jest przyjechać dużo wcześniej, bo w kościołach przy ul. Reformackiej i przy ul. J.P. Woronicza jest sporo ludzi na tych Mszach św.

 Re: K-ów. Szukam spotkań z modlitwą wstawienniczą.
Autor: Marlinek (---.rzeszow.vectranet.pl)
Data:   2011-08-08 21:38

Może tu wybierzesz coś dla siebie:
http://www.se.neteasy.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=108

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: