logo
Wtorek, 30 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Od śmierci ojca jestem opryskliwy, zaczepny.
Autor: Krystian (---.devs.futuro.pl)
Data:   2012-05-15 23:01

Zawsze bylem opanowany jak nie wiem. Zmarł mój ojciec. Teraz jestem opryskliwy, zaczepny. Hamuję się, aby komuś w mordę nie dać, za przeproszeniem. Co mam robić?

 Re: Od śmierci ojca jestem opryskliwy, zaczepny.
Autor: Michał (---.range86-150.btcentralplus.com)
Data:   2012-05-22 20:59

Pozwól sobie na żałobę.

 Re: Od śmierci ojca jestem opryskliwy, zaczepny.
Autor: Esterka (---.182.242.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2012-05-22 22:13

To normalne. Każdy przeżywa żałobę inaczej, ale jednym z elementów może być gniew i złość. Pozwól sobie na to.

 Re: Od śmierci ojca jestem opryskliwy, zaczepny.
Autor: ktos (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2012-05-23 08:45

Możesz też poszukać grupy wsparcia dla osób w żałobie. Ważne, aby dobrze ten czas przeżyć.

 Re: Od śmierci ojca jestem opryskliwy, zaczepny.
Autor: Marta (---.29.214.138.threembb.co.uk)
Data:   2012-05-23 23:34

Wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty. Możliwe, że stres związany z jego odejściem wywołuje u Ciebie te negatywne emocje. Spróbuj je jakoś rozładować. Może jakiś większy wysiłek fizyczny, na siłowni lub daleka piesza wędrówka trochę Ci pomoże.

 Re: Od śmierci ojca jestem opryskliwy, zaczepny.
Autor: Maciej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2012-05-24 11:36

Plecam książkę pt. Jak sobie poradzić ze śmiercią rodzica. Richard Gilbert. Wyd.WAM

 Re: Od śmierci ojca jestem opryskliwy, zaczepny.
Autor: Franciszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2012-05-24 12:14

Krystian, czy zamówiłeś Mszę świętą za duszę śp. Taty? Jak u ciebie jest z modlitwą? Zachęcam cię, byś modlił się za jego duszę.
Zamiast "dawać komuś w mordę", można biegać, kopać piłkę, czy w innej formie uprawiać sport.

 Re: Od śmierci ojca jestem opryskliwy, zaczepny.
Autor: aja (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2012-05-24 13:05

Swoją drogą - jeśli twoje zachowanie bardzo odbiega od dawnej normy - zrób sobie na wszelki wypadek badania poziomu cukru we krwi. Tak wielki stres, jakim jest śmierć ojca, mogła naruszyć zdrowie fizyczne. Może się martwisz czymś, co zupełnie nie leży w zasięgu twojej dobrej/złej woli tylko w zdrowiu. Może nie, ale zawsze lepiej to wykluczyć. Brak cukru powoduje zmiany w mózgu. Za duży cukier powoduje ciągłe zmęczenie, a więc i większą drażliwość.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: