logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy musze sie wyspowiadac z grzechow z przeszlosci?
Autor: Oskar (14 l.) (82.160.207.---)
Data:   2013-03-17 10:12

naprzyklad kiedys balem sie spowiedzi jescze bardziej niz teraz i na kazdej spowiedzi mowilem 2 te same grzechy i wgl juz sie pytalem o to czy sie trzeba wyspowiadac naprzyklad z piracstwa jesli mnie nie interesowalo czy to grzech ciezki i nie poszerzalem swojej wiedzy chrzescijanskiej. No ogolnie czy takie grzechy z przeszlosci trzeba przywaracac i sie z nich spowiadac czy zyc dalej i sie nie przejmowac?
Kiedys mialem zly okres kradlem, masturbowalem sie ogladalem pirackie filmy i gralem w piracie gry i wgl. Z tej kradziezy i masturbacji sie wyspowiadalem ale z tych gier i filmow nie czy musze sie z tego wyspowiadac?

 Re: Czy musze sie wyspowiadac z grzechow z przeszlosci?
Autor: ja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-03-17 11:40

Tak. I jeszcze sie wyspowiadaj, że sciągałes w szkole na sprawdzianie.

 Re: Czy musze sie wyspowiadac z grzechow z przeszlosci?
Autor: Nell (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-03-17 11:59

Widzę, że spowiadanie się w internecie nie sprawia Ci trudności... Tak jak Ci pisałam w innym wątku (tym o oszukiwaniu nauczycielki) - poproś jakiegoś księdza o rozmowę, niech Ci pomoże poukładać sobie to wszystko w głowie.

 Re: Czy musze sie wyspowiadac z grzechow z przeszlosci?
Autor: ds (---.204.55.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2013-03-17 14:08

Oskarze najlepiej swoje wątpliwosci rozwiążesz w konfesjonale. I nie masz sie czego bać, bo tam w konfesjonale czeka na Ciebie sam Jezus a zasłania sie tylko kapłanem. Tak więc odwagi korzystaj z sakramentu pokuty jak najczesciej. Uciekanie od tego jeszcze bardziej pogrąży Cie w grzechach i niemocy.

 Re: Czy musze sie wyspowiadac z grzechow z przeszlosci?
Autor: Robson (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2013-03-19 17:33

Myślę że znalazłem idealne rozwiązanie: póki co podlegasz władzy rodzicielskiej, więc czemu nie poprosić po prostu rodziców o założenie Ci konta?

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Robert.

 Re: Czy musze sie wyspowiadac z grzechow z przeszlosci?
Autor: Oskar (82.160.207.---)
Data:   2013-03-21 15:04

Mam prosbe prosze odpowiedzcie co mam zrobic od teraz bede juz sam probowal bardziej ale prosze bo niedziela sie zbliza i wielkanoc plsss

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: