logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Pycha żony pochłania całą pychę tego świata.
Autor: Ja (---.opera-mini.net)
Data:   2013-05-02 23:34

Moja żona jest "wysłannikiem szatana zesłanym" w celu zawiązania i zniszczenia świętego węzła małżeńskiego, zniszczenia mnie i zniszczenia naszych dzici. Jest wysłannkiem diabła. Wypełnia jego wolę. Oczywiście moje słowa mają charakter metaforyczny, więc proszę nie odsyłać mnie do psychiatry:). Jednak tak wyglądają jej zachowania. Ja już nie wiem co robić. Rozmowa, próba naprawy - nigdy nic nie dają. Zawsze powodują awanturę. Ona zawsze stawia na pierwszym miejscu siebie. Jej pycha pochłania całą pychę tego świata. Jezu ratuj!

 Re: Pycha żony pochłania całą pychę tego świata.
Autor: salamanka (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-05-05 16:20

Po lekturze Twojego posta mam jedną refleksję - współczuję żonie.

 Re: Pycha żony pochłania całą pychę tego świata.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-05-05 18:40

Czyżbyś był jak ona pyszny i nieprzejednany? ;) No po lekturze Twego posta tylko taka myśl mi zaświtała. :)

 Re: Pycha żony pochłania całą pychę tego świata.
Autor: inga (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-05-05 19:37

Zgadzam się z poprzedniczką. Dużo pracy przed Tobą - Ja. Swoją drogą czy Twój nick nie świadczy o przeroście Twojego ego? :)

 Re: Pycha żony pochłania całą pychę tego świata.
Autor: Marta (---.29.127.81.threembb.co.uk)
Data:   2013-05-05 20:32

Skontaktuj się z Michałem z Zabrza. On też ma taką żonę. We dwóch byście się bardzo dobrze czuli i wspierali nawzajem w swojej niedoli. Przypuszczam, że Michał niebawem Ci napisze jakąś odpowiedź.

 Re: Pycha żony pochłania całą pychę tego świata.
Autor: barbie (92.58.92.---)
Data:   2013-05-06 19:27

Też jestem taką żoną. Dlaczego? Bo brakuje mi miłości/ciepłych słów i zainteresowania męża. A my kobiety tak mamy. Jak nas mąż nie adoruje, to albo szukamy tej adoracji gdzie indziej, albo stajemy się pyszne.

 Re: Pycha żony pochłania całą pychę tego świata.
Autor: Michał (---.range86-143.btcentralplus.com)
Data:   2013-05-11 02:25

Odkryłem, że mam udzielić pomocy w temacie (który nie jest specjalnie interesujący), więc udzielam. Widziały gały co brały? Widziały. Masz dwa wyjścia - alboś ślepy, albo głupi. Ponieważ, jak powszechnie wiadomo alternatywy są cztery, więc najpewniej i jedno i drugie. Wszystkie siły piekielne sprzysięgły się przeciw tobie? No coś w tym jest, popatrz Pan Bóg stworzył człowieka i było mu dobrze, tylko o tym nie wiedział i był niezadowolony. Więc Pan Bóg stworzył kobietę, co wprawiło go w zachwyt, a okazało się, że w ten sposób nasłał na niego szatana (który jak wiadomo jest upadłym aniołem). Nic nie wiadomo o dalszych przemyśleniach człowieka, ale zakładając, że były podobne do twoich, można przypuszczać, że człowiek zaczął rozpaczliwie tęsknić do stanu, kiedy nie wiedział, że jest szczęśliwy. Niestety w przypadku pierwszego człowieka powrót do przeszłości trwał dosyć długo, natomiast w twoim wypadku, będzie zdecydowanie szybciej. Potraktuj ten czas jako poletko doświadczalne - byś się nie zadawał w niebie z anielicami, bo wiesz czym to się kończy, a póki co trenuj, trenuj, bo po ciernistej drodze kroczy się do świętości. Jestem przekonany, że to był od początku pomysł Pana Boga - Adam dostał świętość za darmo - i nie podobała mu się, więc przyszło mu za nią srogo zapłacić i wtedy dopiero docenił. Twoja kobieta, to prezent dla ciebie, byś w trudzie i pocie czoła osiągnął cel - niebo. Inaczej mógłbyś zgnuśnieć (widzę u ciebie typowe oznaki) i pogubić się po drodze. Zapewniam, że ona ci na to nie pozwoli. Dzięki niej wszystko co nieważne straci dla ciebie znaczenie, zostaną ci tylko rzeczy naprawdę ważne. Tak osiągniesz cel. Małżeństwo to bardzo dobra rzecz dla słabych ludzi, którym się wydawało, że celibat nie dla nich. Dzięki niemu mogą odkryć jak bardzo się mylili.
Udzieliłem rady, skoro takie były oczekiwania, ale na tym koniec.
I NIE ZAJMUJ SIĘ GŁUPSTWAMI (TO O CZYM PISZESZ TO GŁUPSTWA), SKUP SIĘ NA RZECZACH WAŻNYCH. (Gdybym ja ci powiedział do czego zdolna jest kobieta, to byś popełnił samobójstwo, dlatego nie powiem)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: