logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jaki jest sens pokory?
Autor: szukajacy77 (---.zamosc.mm.pl)
Data:   2013-05-11 13:42

Czy człowiek wierzący powinien znosić upokorzenia i ujmy na honorze? Czy grzechem jest reakcja w której dochodzi do rękoczynów?

 Re: Jaki jest sens pokory?
Autor: Michał (---.range86-173.btcentralplus.com)
Data:   2013-05-12 19:49

Co ma piernik do wiatraka? Chłopie o czym ty piszesz, poza tym, że bredzisz? Był taki jeden, co twierdził, że nomenklatura określa jego świadomość. Zanim zaczniesz pisać, mam propozycję - zapoznaj się z definicjami słów, których używasz i opanuj ten bezsensowny, beztreściowy słowotok. Spróbuję ci zaprezentować na temacie neutralnym jak się czyta twoje wypociny.
"Czy przyrost wzrostu powinien następować progresywnie, czy degresywnie? Uważam że słuszne jest połączenie go z agresją kompulsywną, bo wtedy następuje progresja geometryczna zgodna z arytmetyką euklidesową w ujęciu niutonowskim"
Tyle mniej więcej wiem po przeczytaniu twojej wypowiedzi, co ty po przeczytaniu mojej. Dla ciekawości, bo dawno nie byłem: ten "język" to teraz u was norma? Nic dziwnego, że tak wygląda dialog w krainie cudu.

 Re: Jaki jest sens pokory?
Autor: biGGi (85.219.193.---)
Data:   2013-05-13 08:45

Życie w pokorze to życie w prawdzie. W prawdzie o sobie samym i o świecie który mnie otacza. Jeśli będziesz mógł dobrze nazwać rzeczy po imieniu to i Jezus ci pomoże, Pamiętaj Jezus zawsze gromił faryzeuszy - nigdy prostych ludzi - za to, że byli fałszywi. Istnieje również fałszywa pokora, która jest w zasadzie pychą. Co do tych rękoczynów, to zależy co i jak, za mało informacji, aczkolwiek agresja przeważnie bywa zła.

 Re: Jaki jest sens pokory?
Autor: Biblia (---.ip.netia.com.pl)
Data:   2013-05-16 11:52

Ps 37,8

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: