logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Seks pozamałżeński, długi, kompleksy, zazdrość o przyjaciółkę.
Autor: Edyta (---.opera-mini.net)
Data:   2014-06-04 21:51

Witam
Obecnie jestem w ciąży z partnerem do którego nie wiem już sama co czuję. Mam również dziecko z poprzedniego związku. Partner obraża mnie, wyzywa, wini że przeze mnie nie ma w nim miłości do mnie (tak to odbieram) ponieważ jestem po przejściach, bez wykształcenia oraz niezbyt urodziwa. W większości jego obrazy mnie dotyczą mojego wyglądu. Pisze mi że mnie nienawidzi.
Mam przyjaciółkę podobną charakterem do jego i tutaj moje pytania zaczełam być zazdrosna o nią o jej urodę myślę że może gdyby ona była na moim miejscu to wszystko by im się udało i obydwoje byli szczęśliwi. Jak powinnam się zachować?
jestem przygnebiona i widzę że to nie chodzi tylko o moją zmianę nastawienia, a może tych dwoje są sobie przeznaczeni np. On pisze mi sms żebym umarla, ze pluje na moj grób, ze wykonczy mnie psychicznie. Nigdy mnie nie przeprosił za nic a nawet dochodziło do rekoczynow. Ja jąkąś złudną nadzieje miałam, może zbyt małą wiarę i wracałam sama siebie oszukując ze on mnie kocha. Teraz jestem z nim w 5 miesiącu ciąży nie mogę na niego pod żadnym względem liczyć ani materialnym, ani tym mentalnym-duchowym. Tonę w długach i muszę się skoncentrować na zarabianiu teraz. Jest to dla mnie największe nie spełnienie w życiu, bardzo pragnełam być z tą osobą i spędzić z nią resztę życia. Może on jest komu innemu przeznaczony?
Jeśli to miłośc dlaczego tak sie czuje proszę o pomoc.
Proszę o łaskę Jezu Chryste

 Re: Seks pozamałżeński, długi, kompleksy, zazdrość o przyjaciółkę.
Autor: Iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-06-07 17:20

Obawiam się, że nie napiszemy nic innego niż w Twoim poprzednim wątku.

 Re: Seks pozamałżeński, długi, kompleksy, zazdrość o przyjaciółkę.
Autor: izabela (---.opera-mini.net)
Data:   2014-06-07 20:11

Kochana uciekaj od tego co Cie krzywdzi... dla własnego dobra. Powiem Ci tak: mojego męza poznałam w 5 miesiacu ciązy. Powiedział 'pokocham jak swoje' i pokochał. Córa ma teraz 6 lat, gdy miała 2 latka mąz ją przysposobił.
Nie jestescie małzenstwem wiec odejdz tak bedzie dla Ciebie lepiej. Daj szanse na szczescie Twojemu nienarodzonemu dziecku, modl sie o dobrego ojca dla Twoich dzieci. Ja sie modlilam i Pan mnie wysłuchał, dlaczego miałby nie wysłuchać Ciebie? Nie pisz ze jestes niezbyt urodziwa, zadbaj o siebie, ćwicz idz do fryzjera itp dla siebie zobaczysz poczujesz sie lepiej. :)

 Re: Seks pozamałżeński, długi, kompleksy, zazdrość o przyjaciółkę.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-06-08 11:24

Pozwól się prowadzić Bogu drogą Jego przykazań.
Może lepiej takich ludzi zostawić, bo masz poważniejsze sprawy na głowie. Z nimi chyba nie będziesz szczęśliwa. Poszukaj takich, którzy będą Cię wspierać i cieszyć się Tobą.

 Re: Seks pozamałżeński, długi, kompleksy, zazdrość o przyjaciółkę.
Autor: Izabella (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2014-06-09 14:06

To co piszesz to objawy jakis głębszych problemów. Do rad jakie dostałas od innych dorzucę, że rozwiązanie jest ciężkie do zaakceptowania ale bardzo proste. Zacznij uczestniczyc w życiu Koscioła, wejdż do jakiejś wspólnoty w KK. Pozwól Jezusowi na uzdrowienie swego serca. A co do partnera to jesli cie nie akceptuje - zostaw go ale podaj o alimenty kiedy dziecko sie urodzi, bo to nie Twoja sprawa ale tez dziecka. I takie jest prawo w PL.

 Re: Seks pozamałżeński, długi, kompleksy, zazdrość o przyjaciółkę.
Autor: żona (---.pool85-60-127.dynamic.orange.es)
Data:   2014-06-10 00:17

Bóg Ci pobłogosławił. Dał Ci dziecko, które nosisz pod sercem. To ogromny dar. Kolejny zresztą. Wiele kobiet zazdrości CI bycia matką. Nie pozwól źle się traktować i poniżać. Oddal się od tego mężczyzny. Idź na policję z smsami, które wypisuje. To maltretowanie psychiczne. Poszukaj wsparcia w domu samotnej matki, u rodziny, u przyjaciół. Jesteś piękną kobietą, a to, że jemu się coś w Tobie nie podoba, to problem jego gustu, jego wzroku (wyślij go do okulisty jak nie dostrzega Twojego piękna ;). W ciąży tym bardziej kobiety są rozpromienione i "kwitnące".
Nie daj z siebie zrobić ofiary. Dla dziecka matka jest wzorem, bądź przykładem szanującej się kobiety. A co do przyjaciółki, nie jest to teraz istotne. W ciąży jesteś TY, nie ONA.

 Re: Seks pozamałżeński, długi, kompleksy, zazdrość o przyjaciółkę.
Autor: pytajaca (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2014-06-16 17:56

Podzielam wszystkie wczesniejsze rady. Koniecznie od niego odejdz, chociazby dla dobra twojego dziecka. Ten czlowiek niszczy TWOJE ZYCIE, nie pozwol na to, odetnij sie od niego. Modl sie tez o znalezienie dobrego meza, ktory pokocha twoje dziecko i ciebie naprawde. Bog cie na pewno wyslucha, tylko musisz mu zaufac, oddac mu ta sprawe.
A smsy pokaz na policji. To powazna sprawa, on cie gnebi psychicznie.
Nie walcz o ten zwiazek, on nie ma sensu. Ten czlowiek jest straszny...
Zrob to dla przyszlosci dziecka :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: