logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mąż bawi się z inną.
Autor: ewa (42 l.) (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2015-04-15 21:29

Mam 42 lata. Jestesmy malzenstwem prawie 5 lat. Maz jednak zdecydowal ze chce zyc sobie wolny. Jego wspolnika zona ma siostre ktora zostala mu podstawiona i zaczeli sobie podrozowac razem po swiecie. Chcialam isc do prawnika zakonczyc sprawe. Przynajmniej prawnie. Nie jestem w stanie tak dalej zyc. Nie mamy dzieci a on poprostu zmarnowal mi zycie. Modlilam sie nieustannie. Codziennie chodzilam pod Sakrament i modlilam sie co robic..Zawsze otwieralam Biblie na stronie ktora mowila ze prawnie jestem zona i nie moge meza oposcic. Czasem nawet dwa razy na tej samej stronie albo na innej ale mowiacej to samo. Przypadek ? Moze. Jestem pogubiona. On czasem do mnie dzwoni zeby sprawdzic jak sie czuje ale spotkac sie ze mna nie chce. Na probe rozmow na temat naszej relacji mowi ze czuje ze nic z tego nie bedzie. Zrobilam co moglam. 3 lata zyjemy z dala od siebie. MOwil ze sie za mnie modli i chce zebym byla szczesliwa i zebym ja mu nie zabraniala szczescia. Prosilam Boga zeby wstrzymal jego wyjazd z ta kobieta na wspolna wycieczke ale niestety pojechali razem. On jest dobrym czlowiekiem i nie potrafi odmowic wspolnikowi i robi to co wspolnika rodzina mu dyktuje. Nie chce o niczego go zmuszac ale czasem juz nie potrafie sie modlic bo robie to po pare godzin dziennie od 3 lat i nie ma rezultatow.

 Re: Mąż bawi się z inną.
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2015-04-27 18:59

Czy dobrze rozumiem, że masz ślub sakramentalny z mężem, i że od trzech lat mąż nie mieszka z Tobą, a ponadto zdradza Cię z siostrą żony jego wspólnika? Nie chodzi Ci tylko o wycieczki, prawda? A może jednak chodzi tylko o wyjazdy służbowe? Czy zawierając ślub, planowaliście mieć dzieci? Rozumiem, że dzieci nie macie. Jak się sprawy układały przez pierwsze dwa lata po ślubie? Czy wtedy nie było problemów, czy też były one od samego początku trwania małżeństwa? Wydaje się, że odpowiedzi na te pytania mogą sugerować inne porady odpowiadających. Ewentualnie, możesz porozmawiać z Twoim proboszczem w realu, lub poprosić, by doradził Ci kogoś do rozmowy i udzielenia porady.

 Re: Mąż bawi się z inną.
Autor: Gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-04-28 01:21

Ewo, będziesz widziała działanie Boga, jeśli oddasz mu tę sprawę i pozwolisz, aby pokierował nią po swojemu. Wg Jego woli. Być może prosisz Pana o to, by zrealizował Twój scenariusz, a to może się kłócić z Jego planami względem Was. Może Twój mąż musi czegoś doświadczyć, coś zrozumieć, do czegoś dojrzeć...? Nie wiesz tego. Módl się, oczywiście. Może nie po parę godzin dziennie, ale pełna ufności w Bożą opiekę i zgody na to, co Bóg dla Ciebie i męża zaplanował. A tymczasem postaraj się znaleźć dla siebie jakąś przyjemną strefę życia, zadbaj o swoje zdrowie, wypoczynek. Wyjedź na rekolekcje rozwijające duchowo, znajdź wspólnotę w Kościele i zacznij w niej uczestniczyć. Polecam Cię Bożej Opatrzności.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: