logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Podziękowanie dla rodziców w pracy licencjackiej
Autor: Krystian (212.244.145.---)
Data:   2015-07-03 11:09

Chcę złożyć podziękowanie swoim rodzicom w pracy licencjackiej. Potrzebuję jakiegoś mądrego cytatu, miłych, ładnych słów związanych z Bogiem :)

 Re: Podziękowanie dla rodziców w pracy licencjackiej
Autor: bjb (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2015-07-08 16:48

"Rodzina Bogiem silna, staje się siłą człowieka i całego narodu" - Jan Paweł II.

 Re: Podziękowanie dla rodziców w pracy licencjackiej
Autor: Dietrich (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2015-07-09 14:38

Intencja szlachetna, ale nie wydaje mi się, żeby praca licencjacka to było miejsce na tego rodzaju podziękowania. Zamieszcza się je z reguły w pracach, które ukazują się drukiem (rozprawy doktorskie, monografie etc.). W pracy powinna znaleźć się uwaga o tym, pod czyją opieką naukową została napisana. Wszystkie inne dodatki o charakterze osobistym wydają mi się - mimo szlachetnej intencji - pretensjonalne.

 Re: Podziękowanie dla rodziców w pracy licencjackiej
Autor: Monika (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2015-07-11 18:13

Dawniej (nie wiem jak teraz) zamieszczało się w pracach magisterskich podziękowania dla promotora, osób które pomagały w pisaniu pracy (np. dostarczały konieczne materiały, albo pomagały w badaniach). To było podziękowania dla osób ściśle związanych z tą konkretną pracą. Nie spotkałam się żeby ktoś składał podziękowania rodzicom i prawdę powiedziawszy wydaje mi się to lekko dziwne. A zważywszy na to, że licencjat to takie większe wypracowanie, to - tak jak napisał poprzednik - wręcz trochę pretensjonalne.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: