logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Gdzie poznam wierzącą kandydatkę na żonę?
Autor: Jakub (18 l.) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-10-02 21:50

Witam w mojej parafii a także w sąsiedniej nie ma właściwie żadnych grup dla ludzi młodych w których w jakiś sposób byłem w stanie się odnaleźć. Moim pytaniem jest gdzie oprócz tych grup można liczyć na poznanie jakiejś fajnej wierzącej dziewczyny z którą można by pomyśleć o stworzeniu przyszłego małżeństwa.

 Re: Gdzie poznam wierzącą kandydatkę na żonę?
Autor: Kaśka (---.meganet.com.pl)
Data:   2015-10-02 22:22

Adresy portali społecznościowe dla wierzących są np. w sekcji 'Zanim zapytasz': (klik).

www.adonai.pl/?id=zrodelko/index.php
www.znajomapolonia.com
www.wymodleni.pl
www.dla-samotnych.pl
www.catholicsingles.com/
www.catholicmatch.com
www.avemariasingles.com
www.eharmony.com

A w realu np.:
Warszawa, Msze św. w intencji osób poszukujących drugiej połówki, kościół oo. Pallotynów przy ul. Skaryszewskiej 12
w każdą trzecią sobotę miesiąca godz. 19.

 Re: Gdzie poznam wierzącą kandydatkę na żonę?
Autor: Ј (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2015-10-02 23:45

Masz w planach wyższe studia? Jeśli tak, to poczekaj. Duszpasterstwa Akademickie umożliwiają poznanie wierzących dziewczyn, i nie tylko one. A jeśli nie masz, to... też poczekaj :)

 Re: Gdzie poznam wierzącą kandydatkę na żonę?
Autor: Jakub (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-10-03 09:47

W maju 2016 czeka mnie matura, na studia planuję iść już od następnego roku akademickiego. Myślałem już nad duszpasterstwem akademickim i wydaję się to być bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam serdecznie :)

 Re: Gdzie poznam wierzącą kandydatkę na żonę?
Autor: B. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2015-10-03 16:13

Np. Ruch Czystych Serc. Mają rekolekcje, gdzie są wspólnie (na co dzień są w całej Polsce). Albo np. katolicka Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu (mają akademik)?
http://www.rcs.org.pl/
http://wsksim.edu.pl/
Powodzenia :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: