logo
Sobota, 11 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie mam slow, zeby podziekowac Matce Bozej.
Autor: Ania (---.3-87-r.retail.telecomitalia.it)
Data:   2017-02-03 20:07

Bylam w dosc trudnej sytuacji zawodowej, od wielu lat nie udawalo mi sie z niej wyjsc, mimo prob. Zaczelam odmawiac Nowenne do Matki Bozej rozwiazujacej wezly i w trzecim dniu mnie wysluchala. Nie mam slow, zeby podziekowac Matce Bozej. Bylam w beznadziejnej sytuacji, ale Ona mnie wyciagnela. Kocham Maryje i bardzo Jej dziekuje. Matka Boza jest wielka, alleluja.

 Re: Nie mam slow, zeby podziekowac Matce Bozej.
Autor: ja (193.242.212.---)
Data:   2017-02-04 15:47

Pomódl się i za mnie. Nie wiem od czego zależy wysłuchanie modlitwy i umiejętność wyjścia z naszych problemów. Również mam beznadziejną sytuacje finansową. Jestem bardzo załamana. Wiele szans już zmarnowałam, a teraz jestem w położeniu gdzie robi się coraz ciemniej.

 Re: Nie mam slow, zeby podziekowac Matce Bozej.
Autor: Jerzy50 (---.kamiennagora.vectranet.pl)
Data:   2017-02-11 21:21

Mnie Matka Pana naszego wyprosiła w swojego Syna uwolnienie od tytoniowego nałogu. Zdawać by się mogło, że wystarczy mieć silną wolę i wszystko można osiągnąć. Tu i teraz zaświadczam, że bez pomocy Jezusa niczego nie jesteśmy w stanie uczynić. Amen.
Jest na youtube piękna modlitwa: Jezu, Ty się tym zajmij - polecam każdej osobie, która zadręcza się sama w sobie. Nikt z nas nie ma w sobie wystarczającej wiedzy ani siły, by samodzielnie pokonać wszelkie przeciwności życia. Zresztą, Jezus powiedział wyraźnie swoim uczniom: nic nie jesteście w stanie zrobić beze Mnie. Zatem, uciekajmy się wszyscy do Niego. Każda droga, która prowadzi do Jezusa jest dobra.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: