logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jeśli można to chciałbym złożyć Paniom życzenia.
Autor: Azariasz (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2017-03-08 03:15

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i niech Bóg wam błogosławi

Może to głupi pomysł i może to wcale się nie pojawi .Ale pomyślałem że skoro jest 8 Marca i wszyscy szaleją żeby składać sobie wzajemnie życzenia na dzień kobiet to chciałbym je złożyć tutaj. Wszystkim Paniom dosłownie wszystkim, które odwiedzają to forum jako stałe użytkowniczki, obserwatorki czy goście.

Wiem że jest Wielki Post i że może nie wypada. (Nie wiem, nie znam się na tym). Ale po prostu chcę życzyć wszystkiego najlepszego. Życzyłbym tego co ludzie zwykle sobie życzą jak zdrowie, szczęście, pomyślność itp. ale to ludzkie jest i nietrwałe. Życzę więc głębszej i szczerszej wiary w Boga głębszego oddania Mu się. Bożej opieki i jego łask potrzebnych do działania. Cierpliwości, pokory ducha i wzrastania w dążeniu do świętości. Zwracam się do każdej Kobiety na tym forum. Nawet do was drogie niewierzące lub wątpiące Być może dla was oddanie sIę Bogu i jego opieka to jakaś abstrakcja. Ale życzę wam najlepszego i Bożego błogosławieństwa.

Dla wielu z Pań czytających wątki na tym forum 8 Marca pewnie nie będzie różnił się niczym od innych dni. a moze nawet będzie dniem przykrym. Pewnie wiele z was cierpi. a tych powodów może być wiele. od samotności po wyrzuty sumienia po czymś co po ludzku już zostało unicestwione. Może nie słyszycie nigdy dobrego słowa, a widok obdarowywanych innych kobiet wywołuje w was smutek. Dlatego piszę te życzenia do każdej z was z osobna jak i ogółem.
Chociaż nie mogę zwrócić się do każdej z was po imieniu. a ni życzyć tego co powinnyście otrzymać. a ni też nie mogę pamiętać o każdej. To wierzę że Bóg zwraca się do każdej z was po imieniu, daje wam zawsze czego wam potrzeba i pamięta o was non stop. W końcu nie ma możliwości by opuścił swoje córki.

I na koniec mały zwrot do panów. Może nie do każdego ale to niech każdy sam osądzi. Naprawdę potrzebujemy dnia w kalendarzu by wiedzieć że własnej żonie, narzeczonej, siostrze, dziewczynie etc należy złożyć życzenia, dać prezent i być miłym i jeszcze coś bo jest taki dzień? Czemu nie robić tego codziennie? Zamiast zasłaniać się ideą może lepiej być w porządku wobec pań każdego dnia a nie tylko od jednego dnia. Kobiety nie stają się tego dnia wyjątkowe bo jest 8 Marca... są codziennie wyjątkowe. Nikt nie staje się wyjątkowy bo jest jakiś dzień. Jesteście wyjątkowi bo każdy i każda jest niepowtarzalny i jest dziełem Boga.

 Re: Jeśli można to chciałbym złożyć Paniom życzenia.
Autor: Gabryśka (---.cable.smsnet.pl)
Data:   2017-03-08 16:40

Dziękuję za życzenia.

Pozdrawia - wątpiąca.

 Re: Jeśli można to chciałbym złożyć Paniom życzenia.
Autor: magdalena (---.play-internet.pl)
Data:   2017-03-08 17:08

Bardzo dziękuję za życzenia i mądre słowa. Ja z tych, które patrzą na te inne obdarowywane.

 Re: Jeśli można to chciałbym złożyć Paniom życzenia.
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2017-03-08 17:10

Dziękuję, Azariaszu :)

Mimo że na co dzień nie odczuwam braku miłości, miło jest usłyszeć życzenia płynące z dobrego serca :)

A w Wielkim Poście wypada podarować bliźniemu dobre słowo. Jak najbardziej wypada :)

 Re: Jeśli można to chciałbym złożyć Paniom życzenia.
Autor: Majka (78.11.90.---)
Data:   2017-03-08 19:43

Serdecznie dziękuje za piękne życzenia. Naprawdę piękne. Czytając Twoje życzenia poczułam się lepiej, pojawił się uśmiech na twarzy, taki szczery uśmiech, że ktoś nieznany potrafi sprawić innym Kobietom radość, również nieznanym i w Dniu ich święta złożyć życzenia. Być może dla niektórych Kobiet to jedyne życzenia w Dniu dzisiejszym? Naprawdę piękny gest z Twojej strony. Dziękuję.

 Re: Jeśli można to chciałbym złożyć Paniom życzenia.
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2017-03-08 20:47

Dziękuję :)
Dobre słowa zawsze wypada mówić

 Re: Jeśli można to chciałbym złożyć Paniom życzenia.
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2017-03-08 21:09

Bardzo dziękuję :) Dobre życzenia zawsze jest przyjemnie dostać. Niech Bóg Ci wynagrodzi za dobre serce i obdarzy Cię swoim błogosławieństwem (też dobrą żoną jeśli małżeństwo przewidział dla Ciebie).

 Re: Jeśli można to chciałbym złożyć Paniom życzenia.
Autor: B. (---.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2017-03-09 04:06

Dziękuję, Azariaszu :) Niech Pan Bóg Cię błogosławi.

 Re: Jeśli można to chciałbym złożyć Paniom życzenia.
Autor: danusia (178.219.104.---)
Data:   2017-03-09 22:12

Bóg zapłać Azariaszu.

Pięknie Twoje słowo wybrzmiało: "To wierzę że Bóg zwraca się do każdej z was po imieniu, daje wam zawsze czego wam potrzeba i pamięta o was non stop. W końcu nie ma możliwości by opuścił swoje córki".

 Re: Jeśli można to chciałbym złożyć Paniom życzenia.
Autor: irena (---.rzeszow.hypnet.pl)
Data:   2017-03-10 08:15

W pięknych i życzliwych życzeniach nie ma niestosowności.
Ładnie to napisałaś, zrobiło mi się miło i ciepło na sercu, bo walczę z uczuciem żalu i goryczy po nieudanej operacji.
Niech Ci Duch Święty udziela mądrości w dobrym działaniu i oświeca Ci każdy dzień.

 Re: Jeśli można to chciałbym złożyć Paniom życzenia.
Autor: Brydziusia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-03-11 13:59

Bóg zapłać :-)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: