logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mam zboczonego chłopaka.
Autor: Paula (---.play-internet.pl)
Data:   2017-06-25 19:06

Mam chłopaka który jest strasznie zboczony a ja tego nie chcę , nie toleruję tego typu zachować ale w głębi duszy coś do niego czuję . Rozmawiałam z nim o tym ale on nie rozumie tego .. A ja nie potrafię o nim zapomnieć . Co mam robić ?

 Re: Mam zboczonego chłopaka.
Autor: Franciszka (---.146.99.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2017-06-30 09:59

Uciekaj od zboczeńca jak prędzej, bo zrobi ci krzywdę. Nie opowiadaj o głębi duszy, jeśli rozum wskazuje ci zagrożenie. Nie kieruj się emocjami. Im szybciej zerwiesz z nim, tym lepiej dla ciebie. Jeśli jesteś niepełnoletnia, powiedz rodzicom albo opiekunom, że kręci się przy tobie taki chłopak. To tak na wypadek, gdyby on nie chciał zrezygnować ze znajomości z tobą. Z czasem zapomnisz o nim. Nie nakręcaj się rozmyślaniem o nim. Wykaż się rozsądkiem, który na pewno posiadasz, tylko teraz zagłuszasz go emocjami.

 Re: Mam zboczonego chłopaka.
Autor: ruslana (---.susi.pl)
Data:   2017-06-30 11:31

Najlepiej zerwij z nim jak najszybciej. Jeśli tego nie rozumie, to znaczy, że mu na tobie nie zależy. Zaproponuj mu terapię, jeśli odmówi, będziesz miała jasny dowód, że nie jest ciebie wart. Zastanów się, czy chcesz mieć zboczonego chłopaka, który pewnie ogląda się też za innymi dziewczynami i podejmij właściwą decyzję.

 Re: Mam zboczonego chłopaka.
Autor: && (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2017-06-30 11:35

Jak napisałaś, i przeczytałaś to, co napisałaś, to chyba już wiesz: od razu odejść.
I prosić Boga o wolność serca.

 Re: Mam zboczonego chłopaka.
Autor: Maciej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-06-30 11:38

Co masz robić? Zależy ile masz lat i co Tobie robił. Może wizyta u dobrego psychologa?

 Re: Mam zboczonego chłopaka.
Autor: sstaszek (31.42.29.---)
Data:   2017-06-30 15:06

To "zboczenie" to jakieś nietypowe zachowania (zainteresowania) seksualne czy np. przy powitaniu klęka przed Tobą, raz w tygodniu wita Cię bukietem kwiatów?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: