logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chcę umrzeć
Autor: Xyz (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2017-07-12 18:57

Mam już dość życia, chciała bym umrzeć, zazdroszczę ludziom którzy giną w wypadkach albo mają chorobę śmiertelną Jak ja nie chcę żyć

 Re: Chcę umrzeć
Autor: Niski_szukający (---.slupsk.vectranet.pl)
Data:   2017-07-14 22:00

Nie wiem co jest przyczyną tego przygnębienia, ale mam dla Ciebie, droga Xyz, dobrą wiadomość :) - (klik).

I podziwiam Cię, że dzielnie trwasz w tym cierpieniu :)

 Re: Chcę umrzeć
Autor: Monika (157.25.166.---)
Data:   2017-07-14 22:06

Jak najszybciej wizyta u psychiatry, rozmowa i leki. Serio. Daj sobie taką szansę. To pierwszy krok, a potem, pod osłoną leków, można walczyć dalej.

 Re: Chcę umrzeć
Autor: m. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-07-16 16:31

Wiesz, rozumiem Twoje położenie. Nigdzie nie widzisz nadziei i życie jest dla Ciebie pewnie wielkim cięzarem. Ale wiesz, kiedy człowiek nie daje sam rady, wtedy może ktoś drugi mu pomóc. Co dwie głowy to nie jedna. I może Tobie się wydaje, że już jest tak źle, że nic nie pomoże, ale ktoś drugi bardziej obiektywnie spojrzy na sytuację. (Ktoś inny zawsze widzi inaczej niż my).

No bo faktycznie, czasem człowiek jest tak znużony, a nawet załamany tym życiem, że w głowie pełno czarnych myśli. Ale i w tym chorym świecie jest dobro, jest miłość i jest piękno. Trzeba tylko to odkryć. Chociaż życie jest krzyżem, z Chrystusem można je unieść. On sam pierwszy przeszedł przez nie, pokazując nam drogę.

I po wszystkich trudnych momentach, przychodzą lepsze chwile. Czasem trzeba dłużej czekac, ale mimo wszystko, po nocy dzień nastaje zawsze.

Jednak samemu czasem naprawdę ciężko dać radę to wszystko poukładać i przetrwać w najgorszych momentach. Dlatego, warto poszukać pomocy.
Czy myslałaś o uzyskaniu np. pomocy psychologa? Twój wpis może wskazywać na depresję, którą naprawdę można i trzeba leczyć.
Może masz kogoś zaufanego w rodzinie, wśród znajomych, z kim mogłabyś porozmaiwac o Twoich kłopotach?
Możesz skorzystać także z telefonu zaufania. Np.
http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html

http://www.jasnagora.pl/432,422,artykul,Jasnogorski_telefon_zaufania.aspx

Nie wszystko da się zrobić samemu.
„Jeden drugiego brzemiona noście i tak wypełnicie prawo Chrystusowe”. Ga 6,2

Tak więc, zachęcam, poszukaj pomocy.

Powodzenia, trzymaj się. I odezwij jeszcze do nas.
Z Bogiem i Maryją :)

 Re: Chcę umrzeć
Autor: kk (193.242.212.---)
Data:   2017-07-16 20:15

A co się stało ?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: