logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie chcę jeść co mama ugotowała.
Autor: Krystian (13. l) (---.proflink.pl)
Data:   2017-07-22 22:24

Jesli mama coś ugotuje a mi np to nie smakuje i tego nie chcę jesć to musze się z tego spowiadać?

 Re: Nie chcę jeść co mama ugotowała.
Autor: 9834 (---.play-internet.pl)
Data:   2017-07-27 20:58

Myślę, że powinieneś zjeść i podziękować mamie za jej trud. Moja mama nie zawsze miała czas gotować dla nas posiłki.

 Re: Nie chcę jeść co mama ugotowała.
Autor: && (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2017-07-28 00:19

Za parę lat będziesz marzył, żeby coś ugotowała...
A jakoś nie możesz kulturalnie z Mamą porozmawiać, co i dlaczego Ci nie smakuje? Albo jakoś inaczej według swego gustu doprawić? Nie rób jej przykrości - porozmawiaj rzeczowo.

 Re: Nie chcę jeść co mama ugotowała.
Autor: n (78.11.236.---)
Data:   2017-07-28 00:26

haha:)))Jakie to fajne:)) Świat dziecka... super:))

 Re: Nie chcę jeść co mama ugotowała.
Autor: a (46.254.186.---)
Data:   2017-07-28 01:16

Moja ś.p. babcia zwykła mówić: "jak się d.... wypości to zje i ości". Jak zgłodniejesz to zjesz co mama ugotowała, nawet jeśli nie smakuje ci.

 Re: Nie chcę jeść co mama ugotowała.
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2017-07-28 11:34

Uwierzcie. Praktycznie zawsze zjadam to co mama przygotowała.. ale zupa kremowa jakos mnie nie przekonuje... Za kilka dni ide do spowiedzi i chce znac odpowiedz.

 Re: Nie chcę jeść co mama ugotowała.
Autor: 9834 (---.play-internet.pl)
Data:   2017-07-28 16:35

To chyba zależy od tego, czy jej przy odmowie napyskowałeś;) Ale sądzę, że możesz mieć własne upodobania kulinarne i preferencje smakowe. Najlepiej je jakoś omówić z mamą. Nie wydaje mi się to grzechem.

 Re: Nie chcę jeść co mama ugotowała.
Autor: Estera (---.96.220.89.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-07-28 21:26

Są wakacje, masz czas i ręce, jesteś duży. Zamiast zbierać wirtualne warzywa, możesz wyręczyć mamę i sam ugotować to, co Ci będzie pasowało.

 Re: Nie chcę jeść co mama ugotowała.
Autor: n (---.centertel.pl)
Data:   2017-07-29 22:44

Krystian, powiedz prawdę mamie, że lubisz jej kuchnię i dziękujesz jej za ten trud, ale zupy krem nie do końca odpowiadają Twoim kubkom smakowym i że w tym wypadku się wstrzymasz od konsumpcji. I tyle.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: