logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Prawda o transseksualiżmie
Autor: Piotr ()
Data:   2002-04-19 23:51

Witam, mam na imię Piotr . Jestem transseksualistą. W oparcie o nauki medyczne pragnę wytłumaczyć osobom,które poruszają temat transseksualizmu, czym w rzeczy samej on jest. Z punktu widzenia medycyny to nie jest choroba.Chcąc wytłumaczyć to zagadnienie dokładnie muszę szczegółowo opisać schemat. W momecie rozwoju życia płodowego dochodzi do pewnej zmiany w podziale komórek i w rozwoju człowieka. Konsekwencją tego jest to ,że człowiek rodzi się z układem nerwomym i wiekszoscią komórek odpowiadającą danej płci ,męskiej lub żeńskiej, bo są dwa typy transeksualizmu z uwagi na dwupłciowość a zewnętrzne narządy płciowe są przeciwnej płci.Z uwagi na drażliwos tematu teorii Darwina nie bede się wgłębiać w ten temat dalej bo to nie jest miejsce. Jednak osoby szczególnie zainteresowane prosze o kontakt ze mną posiadam bardzo szeroką literaturę na ten temat i chętnie ją udostępnię bo uważam że wszelkie uprzedzenia biorą się z braku wiedzy.

 Re: Prawda o transseksualiżmie
Autor: Iza-Mycha ()
Data:   2002-04-21 12:56

Jeśli do mnie pijesz ;) to zapraszam na priva (izazdo@wp.pl). Jestem w temacie, bo mam na studiach i embriologię i genetykę, więc moje "uprzedzenia" wynikają nie z braku, ale z faktu posiadania wiedzy.
Nie bedę robiła Ci krzywdy publicznie, bo powtarzasz tylko to, co Ci podsunęli "naukowcy" zajmujący się zbijaniem fortuny na ludzkim nieszczęściu.

 Re: Prawda o transseksualiżmie
Autor: Piotr ()
Data:   2002-05-02 19:39

Dlaczego boisz się miejsc publicznych

/ciach/

Piotr, formula tego Forum to pytanie-odpowiedz.

Natomiast do wymiany pogladow
1. Zachecam do uzycia priva adwersarza.
2. Postawilismy Forum Dyskusji http://www.katolik.pl/dyskusje

alternatywnie mozesz zaczac nowy temat.

pzdr
Andrzej Wasko
admin

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: