logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Co zabrać na Lednicę 2005?
Autor: Magdusia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-05-11 10:29

wybieram się w tym roku po raz pierwszy do Lednicy, i mam mały problem co ze sobą zabrać?
Proszę o jakieś podpowiedzi, bo mam tendencję do "wielkiego plecaka" :]
Za wszystkie odpowiedzi dziękuję

 Re: Co zabrać na Lednicę 2005?
Autor: Malutka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-05-11 20:23

Ja w tamtym roku jechałam pierwszy raz i napisze Ci co wzięłam:
- wodę mineralną (1,5 litra - mi spokojnie wystarczyło)
- trochę jedzenia (ale bez przesady... ja tam nawet nie miałam ochoty, ani czasu jeść)
- cienką, nieprzemakalną kurteczkę (zeby mnie wrazie czego chroniła od deszczu, ewentualnie wiatru, na niej też siedziałam)
- oczywiscie komóreczkę i kasę
- taką foliowa prlerynkę przeciwdeszczowa (na szczęście była nie potrzebna), można je kupić prawie w każdym kiosku, kosztują 1,50 - 2,50
no i chyba tyle :)
Żałuję, ze nie wzięłam karimaty, ponieważ musialam siedzić na kurtce, a wieczorkiem, gdy ubrałam kurteczkę - na ziemi.
Spiwora nie brałam i nawet nie było tak zimno, ale jesli masz jakis malutki i chcesz go wziąsc, to weś(dużo osób miało)
Niektórzy tez brali w malutkim termosiku ciepłą herbatę lub kawę (na wieczór).

Oprócz tego napewno będą ulotki, gazetki i spotkania informacyjne przy parafiach...
tam się wszystkiego dowiesz. Oprócz tych żeczy kazdego roku trzeba wziąsc inne "gadżeciki" np. w tamtym roku było to wykaonane własnoręcznie na kartce swiadectwo chrzyu, białą tkaninę, swieczkę i własnorecznie zrobiony niewielki "instrument"(w srodku z ziarenkami)... ale tego wszystkiego jeszcze się dowiesz.
Nie bierz natomias spiewnika, bo trochę waży... poza tym dostaniesz na miejscu.

To chyba wszystko:)
Pamiętaj, zeby nie brac za duzo rzeczy.
To co napisałam myślę, ze w zupełności wystarczy:)
Acha, tam z pewnoscia nie bedziesz siedziec na jednym miejscu, tylko bedziesz chodzic np. kupic sobie jakas pamiateczkę, koszulkę itp., wiec zapakuj sie tak abys mogla wziasc plecaczek ze soba jesli nie chcesz go zostawiac w miejscu gdzie bedzie wasza grupa. (ja zostawialam, zabrałam tylko w reke portfel, kome i aparat)
No i zabierz znajomych, przyjaciół.

 Re: Co zabrać na Lednicę 2005?
Autor: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-05-11 21:41

wszystkie informacje znajdziesz na www.lednica2000.pl ale oprócz tego weź ze sobą coś ciepłego(w nocy jest b. zimno) coś od deszczu i słońca coś do siedzenia np. karimate, nie radze brać "dużego plecaka", bo jest nie wygodny przy przejściu przez bramę II Tysiąclecia(jest baaardzo tłoczno)nie zapomnij o najważniejszym- dobrym humorze:)

 Re: Co zabrać na Lednicę 2005?
Autor: marek w (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-05-11 21:59

Zobacz tu: http://www.lednica2000.pl/lednica2005/?id=14

W skrocie:
- swiece ze chrztu i biala szate (na odnowienie przrzeczen chrzecielnych)
- dowod wplaty 5 zl
- cieple ubranie

 Re: Co zabrać na Lednicę 2005?
Autor: ona_ (---.im.pwr.wroc.pl)
Data:   2005-05-13 09:06

Ciepłe ubranie,to podstawa - bo w nocy jest chłodno. Jedzenie jakies, i wygodne buty - ubierz się przede wszytskim wygodnie, co o tę ciepłotę ubrąń - to myślę , ze koszulka, sweter, jakis polar i kurtka przeciwdeszczowa powinna wystarczyc,a co do płaszcza za 1,5 to tez polecam, w wypadku gdy pada nawet najlepsza kurtka campusa w koncu przemoknie, a Tobie bedzie zimno.
Pozdrawiam, i udanego wyjazdu :)

 Re: Co zabrać na Lednicę 2005?
Autor: Agusia (---.sptelek.com.pl)
Data:   2005-05-14 15:03

Pamiętajcie aby zabrać jakieś ubrania na zmianę np.dodatkowy krótki rękaw,napewno tez przyda wam sie ciepła kurtka bo noce są zimne.Jedzenia nie brałam dużo ponieważ są tam różne stoiskaz z posiłkami,można również wziąść jakieś pieniądze.Nie zapomnijcie o różańcu to też jest ważne.W tym roku również trzeba przywieść ze sobą przyjaciela i kamien na ,którym wyryte będzie nasze imie ,z którego utwożymy drogę trzeciego tysiąclecia.

 Re: Co zabrać na Lednicę 2005?
Autor: Loli (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-05-14 16:26

Ja proponuje wode mineralna, bo moze byc cieplo w dzien na poczatku czerwca. troche jedzenia, ale takiego zebys sie nie ubrudzila nim za bardzo, bo jak zabierzesz czekolade, ktora Ci sie roztopi to moze byc nieciekawie. W zaleznosci od pogody zabierz (jak bedzie cieplo) bluzke z krotkim rekawkiem, sweterek..itp. Ja ostatnio wzielam kilka rzeczy i ubieralam sie na cebulke. Co godzine robilo sie chlodniej, to zakladalam cos na siebie. W nocy jest bardzo zimno. Wiec zabierz sweterek i kurtke. I jeszcze jakas czapeczke na glowe, bo jak bedzie bardzo goraco, to zebys udaru nie dostala. Zabierz karimate, kase, aparat. Ja telefonu nie biore, bo boje sie,ze zgubie. no i takie podstawy jak na piknik. chusteczki higieniczne, off( bo moga byc komary) krem (ewentualnie, bo jak bedzie upal, zebys sie nie spiekla) no i moze jeszcze pilniczek do paznokci, bo jak zachaczysz paznokiec, to zeby Cie nie wkurzal cala noc, no i dobry humor oczywiscie. Moze jeszcze jakis Apap, bo mnie ostatnio glowa bolala i nie mialam, zadnych tabletek, wie na wszelki wypadek sobie wez.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: