logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jakie są zasady przyjmowania do wspólnoty Cenacolo?
Autor: Michał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-06-27 20:04

Czy mógłby ktoś udzielić mi informacji o zasadach przyjmowania do wspólnoty Cenacolo ? Czy jest to wspólnota tylko dla ludzi pokiereszowanych przez narkomanię czy ludzie z innymi powaznymi życiowymi problemami mogą tam znaleźc miejsce? Mam pytanie jak i gdzie sie zgłosić , co zrobic aby zostać przyjętym ?
Bardo będe wdzięczny za pomoc...

 Re: Jakie są zasady przyjmowania do wspólnoty Cenacolo?
Autor: Andrzej Wasko, salwatorianin (---.hsd1.il.comcast.net)
Data:   2005-06-27 20:17

Prosze zajrzec:
www.nadzieja.net.pl
moderator

 Re: Jakie są zasady przyjmowania do wspólnoty Cenacolo?
Autor: Sannyah (---.netis.net.pl)
Data:   2005-06-28 09:21

Witam. Wspolnota taka dziala takze w moim miescie i z tego co wiem, sa tam tylko osoby (chlopcy i mezczyzni) leczace sie z narkomani, z tym ze nie jest to wspolnota "odwykowa". osoby, ktore tam przebywaja nie biora juz od kilku, kilkunastu miesiecy.
Mozesz zajrzec tutaj, po adresy i telefony:
http://www.psycholog.alleluja.pl/tekst.php?numer=3307

 Re: Jakie są zasady przyjmowania do wspólnoty Cenacolo?
Autor: Ewusiak (---.pp.com.pl)
Data:   2005-06-28 23:02

Mam pytanie wiążące się z tym tematem....
Czy są domy dla dziewcząt?

 Re: Jakie są zasady przyjmowania do wspólnoty Cenacolo?
Autor: M. (---.sierakowice.sdi.tpnet.pl)
Data:   2005-06-29 21:04

drogi Michale. Znam Siostre (służebniczke) która bardzo orientuje sie w temacie. Zadzwoń pod ten numer i powiedz o co chodzi a napewno udziela Ci informacji (0-32) 2525493. W tym klasztorze (w Katowicach) spotykają się przed wstąpieniem do tej wspólnoty na rozmowy itp. Takze siostry tam sa dośc zorientowane. Jesli chodzi o takie domy dla dziewczyn to nie wiem. Ale w Katowicach jest wspólnota Dobrego Pasterza która pomaga ludziom uzaleznionym niezależnie od płci. Ale nie jest to leczenie tylko pomoc w dostaniu sie na leczenie itp... pozdrawiam

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: