logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dziekuje za www.katolik.pl
Autor: agnieszka (---.bos.east.verizon.net)
Data:   2007-09-06 22:30

Przegladam te strone codziennie i zawsze zaskakuje mnie odpowiedzia na moje watpliwosci czy pytania. Za kazdym razem kiedy o czyms mysle i zastanawiam sie odnajduje tutaj odpowiedz na moje mysli albo na Forum pomocy albo w czytelni. Chcialabym dowiedziec sie kto prowadzi te strone i mysle ze powinna byc tutaj krotka informacja o osobach prowadzacych te strone. Dzieuje Panu Bogu ze pozwoli aby zaistniala i za to ze ja odnalazlam. Dziekuje Wam za piekne prowadzenie.

 Re: Dziekuje za www.katolik.pl
Autor: Bogumiła (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-09-06 23:09

Ależ krótka informacja kto prowadzi tę stronę jest. Poczytaj "Informacje o Forum" - patrz po lewej stronie na górze. Są oczywiście jeszcze inne krasnoludki wspomagające :)))

 Re: Dziekuje za www.katolik.pl
Autor: asdfjkl (---.chello.pl)
Data:   2007-09-06 23:39

Przeczytaj "kontakt i o nas":
http://www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=onas

A gdyby Ci umknął w tekście link, to proszę zwróć uwagę na:
http://www.salwatorianie.pl/

ps. przyłączam się do podziękowań za katolika.pl i zachęcam gorąco do ofiar pieniężnych jako wyrazu poparcia (wielkość kwoty nie jest najważniejsza).

 Re: Dziekuje za www.katolik.pl
Autor: doris (---.net.autocom.pl)
Data:   2007-09-07 01:19

Ja też dziękuję. Odnalazłam tę stronę w ciężkich dla mnie chwilach, od tego momentu jest już troszkę lepiej. Po cichutku, gdzieś z boku ale bacznie Was "obserwuję" i cieszę się, że jesteście. Wszyscy tworzący i "udzielający się".
Przyznam szczerze, że kiedyś myślałam, że na takich stronach udzielają się dewoci, jacyś dziwacy, no bo "ILEŻ MOŻNA O BOGU?!" Przepraszam, że tak myślałam, jednak w moim życiu muszę mieć widać solidnego kopa, żeby coś zrozumieć.
Póki co, pozdrawiam Wszystkich.
A kiedyś opowiem Wam moją historię, może też komuś choć troszkę przez to pomogę, tak jak Wy mnie :)

 Re: Dziekuje za www.katolik.pl
Autor: Żeglarz (195.150.0.---)
Data:   2007-09-07 13:15

I ja się przyłączam do podziękowań :) To forum bardzo rozszerza moje horyzonty wiedzy, szczególnie na temat zachowań i problemów ludzkich rozmaitych.

 Re: Dziekuje za www.katolik.pl
Autor: Iga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-09-07 14:51

Jeśli chcesz wiedzieć kto prowadzi tę stornę, zajrzyj tu:
http://www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=pomoc

Ja także codziennie dziękuję Panu Bogu w modlitwie za "tę stronę" i życzę SZANOWNYM PROWADZĄCYM duuużo "wspomagających krasnoludków" jak to trafnie ujęła Bogumiła :)))
Serdecznie pozdrawiam :)))

 Re: Dziekuje za www.katolik.pl
Autor: K. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2007-09-07 15:27

Przyłączam się do podziękowań. Serdeczne Bóg zapłać.

 Re: Dziekuje za www.katolik.pl
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2007-09-07 15:46

Do wypowiedzi Igi odnośnie strony: http://www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=pomoc dodam tytułem wyjaśnienia, że pomysłodawcą i głównym realizatorem technicznym i nie tylko - słowem: ojcem całego tego dzieła jest Brat Leszek Szura, dzieki któremu wszystko się tu kręci.
Zaś Forum Pomocy moderuje O. Andrzej Waśko i robi nie tylko to - bo w jego gestii leżą także komentarze do czytań, humor dnia i inne jeszcze prace. Natomiast my, którzy tu pytamy i odpowiadamy jesteśmy współpracownikami, czyli Bogumiłowymi 'krasnoludkami', 'skrzatami' i temu podobnymi 'stworkami'. Fajnie, prawda?
Poza tym raz w miesiacu - w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca modlimy się razem w intencji całego Katolika i Internautów.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuje za wspólną obecność tu na FP. :))))

 Re: Dziekuje za www.katolik.pl
Autor: Rafał (---.rcb.vectranet.pl)
Data:   2007-09-07 21:14

Naprawde super stronka :):) Wielkie Bog zapłac:)

 Re: Dziekuje za www.katolik.pl
Autor: Inka (---.kalisz.mm.pl)
Data:   2007-09-07 23:36

Zgadzam się z Żeglarzem, na tym forum żyje się nie tylko swoim życiem.
I do tego dwa razy szybciej.

Pozdrowienia dla Moderatora i wirtualnych Krasnoludków :))

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: