logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie czuje, ze ktos sie za mnie modli.
Autor: ola (---.kalisz.mm.pl)
Data:   2009-01-16 11:22

A moze sie ktorys z Moderatorow za mnie pomodli? Bo prosze o modlitwe wszedzie, w wielu skrzynkach intencji, pisze do roznych ksiezy. Wszyscy niby sie modla, ale ciagle ja nie czuje, ze ktos sie za mnie modli. Bo to chyba powinno sie czuc.
Ale moze tym razem sie uda, moze jak ksiadz sie pomodli, to Bog mnie wyslucha. Po prostu czuje, ze jesli ksiadz sie zainteresuje obca osoba, i powierzy Bogu podczas modlitwy ta osobe, to Bog to doceni i mnie wyslucha. W koncu nie ma ksiadz zadnego obowiazku sie za mnie pomodlic, ale w kazdym razie ja sie za Moderatorow pomodle. Za ich sprawy, zycie, za ta strone, zeby nadal mogla sluzyc innym.
Na prawde poczulam w sobie taka nadzieje, ze jesli sie (ktorys) Moderator za mnie pomodli, to Bog mnie wyslucha.

 Re: Nie czuje, ze ktos sie za mnie modli.
Autor: moderator (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2009-01-16 11:26

Moderator modli się w Twojej intencji. Ale nie ma wpływu na Twoje odczucia.
z modlitwą, moderator

 Re: Nie czuje, ze ktos sie za mnie modli.
Autor: Karola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-01-16 11:59

Jako kobiety chcemy czuć. Ale to nie jest tak, że ktoś się pomodli, a Ty czujesz od razu ulgę. Ok, włączam się na chwilę Olu za Ciebie w modlitwie. Pozdrawiam serdecznie, ale i Ty módl się cały czas za siebie.

 Re: Nie czuje, ze ktos sie za mnie modli.
Autor: Asia (195.149.64.---)
Data:   2009-01-16 12:28

Olu,
Nie czujesz, że ktoś modli się w Twojej intencji, gdyż nikt nie modli się do Ciebie, lecz w Twojej intencji do Boga.

A z prośbami do Pana i modlitwą o ich spełnienie jest tak:
nie wszystko, o co się modlimy jest dla nas dobre lub prowadzi nas zgodnie z Bożymi zamiarami. Często zatem nie otrzymujemy tego, o co się modlimy i jest to dla nas dobre, choć nie od razu możemy się o tym przekonać.
Tak więc módl się do Pana i nie oczekuj niczego.
Zawierz, zaufaj i kochaj. On wie, co dla Ciebie najlepsze.

A jeśli chodzi o modlitwę, modlę się codziennie za osoby, które się mojej modlitwie poleciły, więc za Ciebie również.
Z Panem Bogiem

 Re: Nie czuje, ze ktos sie za mnie modli.
Autor: Anka (---.sta.asta-net.com.pl)
Data:   2009-01-16 13:07

Modlitwa za Ciebie nie ma nic wspólnego z czuciem. Czuć to można perfumy, a modlitwa daje konkretne rezultaty. Np. przemiany człowieka, bo Pan Bóg jest niezmienny.

 Re: Nie czuje, ze ktos sie za mnie modli.
Autor: Andrzej (194.39.141.---)
Data:   2009-01-16 14:26

Jeśli chcesz coś u Pana Boga wytargowac, i dlatego prosisz wielu ludzi o modlitwę, a On się nie zgadza, bo wie że to nie jest dobre, to jakże może to dac?
Modlitwa ma sens, gdy pytamy Pana Boga o Jego wolę, a nie swoją. I staramy się zmienić siebie. Tak, aby ją wypełnić.

 Re: Nie czuje, ze ktos sie za mnie modli.
Autor: ola (---.kalisz.mm.pl)
Data:   2009-01-16 19:21

Dziekuje za modlitwe, przymnożyla mi wiary :)

 Re: Nie czuje, ze ktos sie za mnie modli.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2009-01-17 00:39

Olu, także modliłam się dziś (piątek) podczas wieczornej Eucharystii w Twojej intencji i dalej obejmę Cię swoją modlitwą, skoro tego potrzebujesz i o to prosisz. Jednak, podobnie jak moderator, nie uważam, że mogę mieć jakikolwiek wpływ na Twoje odczucia w tej kwestii. :)
p.o. moderatora

 Re: Nie czuje, ze ktos sie za mnie modli.
Autor: Piotr (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-01-17 13:36

Niejeden raz widziałem, slyszałem w radio jak ktos prosił o modlitwe za siebie lub kogos bliskiego. W momencie kiedy ksiadz zaproponowal wspolna modlitwe, osoby te byly wielce zdziwione...

 Re: Nie czuje, ze ktos sie za mnie modli.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-01-17 16:11

Często modlę się za ludzi, którzy potrzebują modlitwy - którzy o nią nieraz bez słów proszą, i którzy nie proszą. :)

 Re: Nie czuje, ze ktos sie za mnie modli.
Autor: kappa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-01-18 10:54

Często odczuwam osamotnienie i wtedy staram sie przypomnieć słowa: "Święci nieustannie orędują za nami u Ciebie", które często padają na Mszy Świętej.
Nie czuję tego, ale wiem, że te słowa są prawdziwe.
Z modlitwą (i prośbą o modlitwę) - K.

 Re: Nie czuje, ze ktos sie za mnie modli.
Autor: Ela (---.kolornet.pl)
Data:   2009-01-18 21:54

Ja też kiedyś bardzo pragnęłam, żeby się ktoś za mnie pomodlił, to nie chodziło o wytargowanie dla siebie, tylko po prostu traciłam nadzieję, nie czułam rezultatu modlitwy własnej, więc myślałam, że gdyby ktoś inny, lepszy, świetszy pomodlił się za mnie, to tak, to by pomogło, Pan Bóg by go wysłuchał, nie wiem, czy to jest dobre myslenie. Może tu chodzi też o jakieś przezwyciężenie poczucia własnej niegodności, takiego myślenia: Bóg mi tego nie da, bo nie zasługuje na to, innemu by dał, innego by wysłuchał, ale mnie nie. Nie umiem tego lepiej wyjaśnić, ale czuje, że to nie jest dobre. I w takim stanie rzeczywiście nie czuje się działania tej modlitwy, później można tylko odnajdywać coraz to inne osoby, bardziej godniejsze, a będzie to samo. Może się mylę Olu i nie trafiłam w Twój problem, moje doświadczenie było takie, ale każdy jest inny.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: