logo
Czwartek, 16 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak wyrwać się z tarota?
Autor: lili (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-04-04 16:05

W chwilach załamania i niepewności pisałam smsy do
wróżek, które można znaleźć na wielu stronach internetowych albo w gazetach. Zwłaszcza jedna przypadła mi do gustu ponieważ potrafiła mnie pocieszyć w chwilach zwątpienia, przy tym wszystkim wcale mi nie słodziła tylko wprost
mówiła, że coś jest dla mnie złe chociaż ja uważałam, że dobre i nawet się z nią spierałam. Brzydzę się tym co robiłam i jest mi z tym źle, ale teraz znowu jestem w ogromnym dołku i znowu myślę o wróżkach.

Wyspowiadałam się z tego grzechu i bardzo żałuję, że tak zawiodłam Pana.

Pan Bóg nie wysłuchuje mojej modlitwy. Teraz jestem w trakcie odmawiania nowenny, ale na mój ludzki rozum wszystko się psuje. I znowu myślę żeby napisać do tej wróżki. Bardzo ze sobą walczę żeby tego nie zrobić. Modlę się w chwili pokusy żeby Pan mocno mnie trzymał i nie pozwolił na to, żeby mi pomógł oprzeć się temu. Ale jest naprawdę ciężko.

Czy taka pokusa może być sprawdzianem od Pana Boga? Czy np. dopuszcza On do mnie zło bo ma w tym jakiś cel? Za każdym razem gdy pisałam z wróżkami żałowałam tego i szłam do spowiedzi, a po jakimś czasie znowu grzeszyłam w ten sposób. Bo naprawdę ciężko jest wyrwać się z sideł magii i wiem, że jestem na początku tej drogi do całkowitego uwolnienia. To jest jak nałóg, jak papierosy albo alkohol. Czy jeżeli teraz znowu poddam się pokusie, bo nie wytrzymam to Pan Bóg mnie odrzuci? Na marne pójdzie moja modlitwa, moja Nowenna? Wiem, że nie ma dwóch Bogów, jest tylko jeden Bóg, w Trójcy Jedyny i tylko Jemu można służyć. I tak myślę sobie, że przecież tyle osób, które go nigdy nie zawiodły prosi w jakiejś intencji a On nie wysłuchuje ich w
sposób w jaki proszą albo wysłuchuje po długim czasie to dlaczego mnie miałby wysłuchać? Skoro tak go zawodzę.

 Tematy Autor  Data
 Jak wyrwać się z tarota? nowy lili 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Asia 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Mateusz 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy B. 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Bożena 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Jakub 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Asia 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Patryk 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy lili 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Bogumiła 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy gosik 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Bogna 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Niki 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Wojtek 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Grażyna 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy lili 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Mateusz 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Mati 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy ola 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Wiesia 
  Re: Jak wyrwać się z tarota? nowy Krzysiek 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: