logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chciałabym zaangażować się przeciw aborcji.
Autor: daizy (---.docsis.tczew.net.pl)
Data:   2011-08-12 19:31

Witam, Piszę ponieważ chciałabym zaangażować się w działania jakiejś instytucji, ruchu, czy stowarzyszenia przeciw aborcji. Od zawsze byłam przeciwniczką aborcji, niestety w małym mieście nie działają żadne tego typu instytucje, w których działanie mogłabym się zaangażować. Po poronieniu, gdy zobaczyłam malutkie, mikroskopijne ciałko mojej córeczki zapragnęłam działać w takiej instytucji i uświadamiać kobietom, że kilkutygodniowa ciąża, to nie jakieś tam komórki, ale to mały najprawdziwszy w świecie CZŁOWIEK.
Ktoś ma jakiś namiar na takiego typu instytucje? proszę o pomoc. Pozdrawiam.
PS. Do tej pory działałam przeciw aborcji jedynie przez duchową adopcję.

 Re: Chciałbym zaangażować się przeciw aborcji.
Autor: Franciszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2011-08-18 16:02

Jest dużo organizacji antyaborcyjnych w Polsce. Na początek zachęcam do zapoznania się z działalnością Human Life International w Polsce. Na ich stronie znajdziesz też linki do innych organizacji:
http://www.hli.org.pl/xoops/modules/news/

 Re: Chciałbym zaangażować się przeciw aborcji.
Autor: DZIEWCZYNA (---.polskiemedia.pl)
Data:   2011-08-18 17:04

dużo informacji znajdziesz na stronie:
www.stopaborcji.pl - ta fundacja bardzo aktywnie działa w Polsce, może tam znajdziesz coś co mogłabyś robić.

 Re: Chciałbym zaangażować się przeciw aborcji.
Autor: AsiaBB (---.c192.msk.pl)
Data:   2011-08-18 21:15

Wyrazy współczucia z powodu śmierci Córeczki.
Oprócz zaangażowania się w działalność instytucji ważne jest także twoje własne świadectwo kierowane do ludzi, których spotykasz - kiedy ktoś rozpocznie temat aborcji i głośno wyrazisz swój sprzeciw wobec takich praktyk, to już będzie bardzo dużo. Jak jeszcze opowiesz o własnej Córeczce, to wytrącisz zwolennikom aborcji wiele argumentów. Jakoś tak jest, że najtrudniej dyskutować z kimś, kto jako argumentów używa przykładów z własnego życia. Spójrz na Giannę Jensen - ona cudem przeżyła aborcję i kiedy o tym opowiada, raczej nie da się zakwestionować jej słów.

 Re: Chciałbym zaangażować się przeciw aborcji.
Autor: B. (---.warszawa.mm.pl)
Data:   2011-08-20 03:54

Polska Federacja Ruchów Obrony Życia

 Re: Chciałbym zaangażować się przeciw aborcji.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-08-20 21:07

http://www.obroncyzycia.pl/

 Re: Chciałbym zaangażować się przeciw aborcji.
Autor: M. (---.2.pxs.pl)
Data:   2011-08-24 11:03

BRACTWO MAŁYCH STÓPEK
Opis: Bractwo Małych Stópek to grupa osób, które łączy (dlatego bractwo) uznawanie wartości życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Nazwa "bractwa" pochodzi od 9-milimetrowego znaczka przedstawiającego stópki 11-tygodniowego nienarodzonego dziecka.

Celem istnienia takiego grupy jest wspólne działanie w przestrzeni internetowej (i nie tylko, np. Marsz dla Życia) na rzecz obrony życia człowieka i ukazywanie jego wartości. Już teraz ponad 200 osób ze Szczecina i okolic poprzez wysłanie pustego e-maila na: bmsszczecin@gmail.com - złożyło swój akces do bycia w takim gronie, dzięki czemu będą otrzymywali wiadomości inicjujące konkretne akcje pro live takie jak petycje, sondaże, komentarze.

Nieraz będzie potrzebne tylko kliknięcie na tak albo nie, a nieraz trzeba będzie wyrazić swoją opinię. Grupa na facebook to kolejny sposób włączania się w obronę najsłabszych. Jeżeli uważasz się za Obrońcę Życia Ludzkiego to kliknij LUBIĘ TO, albo wyślij pustego e-maila na bmsdlazycia@gmail.com

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: