logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Szukam materiałów do czuwania przy Bożym Grobie.
Autor: Gabriela (---.189.219.113.skyware.pl)
Data:   2013-03-15 23:29

Hej ;)

Mam pytanie,
czy nie znacie jakichś ciekawych czuwań przy Bożym Grobie w Wielki Piątek? wraz z młodzieżą oazową mamy przygotować i bardzo chciałabym coś ambitnego wymyśleć i fajnego :)
max godzina.

Bardzo proszę o pomoc.
Z Bogiem

 Re: Szukam materiałów do czuwania przy Bożym Grobie.
Autor: A. (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2013-03-16 22:39

Przy Bożym Grobie najlepiej czuwać w milczeniu.
Nie zagadujcie tego czasu, dajcie ludziom się pomodlić w ciszy.

 Re: Szukam materiałów do czuwania przy Bożym Grobie.
Autor: G (---.189.219.113.skyware.pl)
Data:   2013-03-17 09:49

Swoją drogą jest też na to czas, spokojnie :)
Ale jest jedna godzina w której to my jako mlodziez czuwamy i mamy swoje czuwanie dla wszystkich obecnych.

 Re: Szukam materiałów do czuwania przy Bożym Grobie.
Autor: Jagoda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-03-17 10:46

Bardzo ciekawe są rozważania ks. Malińskiego "Modlitwa na każdy dzień". Jakieś 8 lat temu korzystaliśmy z tych refleksji w czasie adoracji w Wielkim Tygodniu. Polecam. Szcześć Boże.

 Re: Szukam materiałów do czuwania przy Bożym Grobie.
Autor: Astra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-03-17 19:25

Nie jestem wprawdzie młoda, ale od kilku lat przygotowuję czuwania na Wielki Piątek dla dorosłych. Te adoracje trwają zwykle ok 1/2 godziny. Korzystam z różnych źródeł np. z Pisma św., z Dzienniczka św. siostry Faustyny. W jednym roku wykorzystywałam psalmy. Na ten rok mam zaplanowane cytaty z listów św. Pawła, św. Piotra, św. Jana o tematyce przewodniej "Wiara, nadzieja, miłość"
Oczywiście to wszystko przeplatane pieśniami. Nie wiem, czy znajdziesz gdzieś jakieś gotowe wzory. Jeśli byłabyś zainteresowana to mogłabym Ci udostępnić moje materiały.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: