logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Boli mnie sukces innych.
Autor: aga (---.play-internet.pl)
Data:   2013-05-06 13:10

Może to nie jest miejsce na moje żale, ale jest mi strasznie trudno. Boli mnie, że osoby z najbliższego otoczenia osiągają więcej sukcesów zawodowych niż ja. Powiecie, że to śmieszne i dziecinne, ale życie zawodowe było zawsze moim priorytetem, dobrze się uczyłam, byłam porządna, poukładana, naprawdę chciałam dużo osiągnąć, ale niestety sukces nie przyszedł. Z wielkim trudem zdobyłam obecną pracę, która nie jest szczytem marzeń, ale w małym miasteczku to i tak szczęście mieć cokolwiek. Tymczasem moja siostra np. pomimo, że ma o wiele lepiej płatną pracę niż ja (wagarowała, olewała szkołę i proszę) dostaje dodatkowo bez jakiegokolwiek starania się zlecenia graficzne od znajomych i sporo na tym dorabia do pensji z pierwszej pracy. Lubi się tym przede mną chwalić, chociaż wie, że jest mi przykro, bo chciałabym zarabiać w ten sposób, a pomimo umiejętności nie mam takiej opcji. Nie wiem, to już chyba nawet nie zazdrość, tylko potworny ból, że coś jest nie tak, że wszystko przychodzi mi z trudem i nie przynosi oczekiwanych rezultatów, a innym spada z nieba. Pan Bóg widzi i nie robi z tym porządku.

 Tematy Autor  Data
 Boli mnie sukces innych. nowy aga 
  Re: Boli mnie sukces innych. nowy 38 na karku 
  Re: Boli mnie sukces innych. nowy b. 
  Re: Boli mnie sukces innych. nowy Tad 
  Re: Boli mnie sukces innych. nowy lolo 
  Re: Boli mnie sukces innych. nowy aga 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: