logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie.
Autor: Paulina 33 (---.146.87.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2013-08-29 13:11

Witam
Otóż mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić otóż od czasu nawrócenia bardzo się zmieniłam moje myślenie zmieniło bieg 360 stopni wcześniej żyłam w związku nieformalnym przez 8 lat który niestety zakończył się zdradą, rozpaczą ciężką depresją gdzie w tych chwilach tylko Bóg mi pomógł przetrwać od tamtego czasu minęło 7 miesięcy poznałam mężczyznę Brytyjczyka, ale niestety jest problem on chce zebym się do niego wprowadziła a ja nie chce tłumacząc mu ze nie chce zyć jak maz i żona i współżyć seksualnie bez slubu a on twierdzi że powinnismy się bliżej poznać. Dodam tylko że jest babtysta praktykującym, bardzo kulturalnym bez nałogów męzczyna. Twierdzi tez ze zamieszkanie razem przed slubem nie jest niczym złym a ja uważam odwrotnie i się nie zgadzam. Twierdzi tez ze takie teraz jest pokolenie i wszyscy mieszkają tak by się lepiej poznac. Kiedyś i ja tez tak twierdziłam ale już nie chce z daję sobie z tego sprawę ze mogę zostać stara panna, ale gorsze by było dla mnie gdybym znów odeszła od Boga za tamte lata srogo zapłaciłam uzależnieniem emocjonalnym, zniewoleniem nie chce znów oddalić się od Boga pozatym nie wyobrażam sobie życia bez komunii mam mętlik w głowie. Kiedyś miałam inne poglądy całe moje zycie się zmieniło i wszystko opieram teraz na Bogu myślałam wcześniej o zakonie i nadal czasmi rozmyślam bardzo tesknie za Bogiem nie umiem tego wytłumaczyć żyje pełnia sakramentów kościalem wspólnotą ale mi czegoś brakuje. Proszę o radę bo zabardzo nie wiem co zrobić całą sobą serce mi podpowiada ze nie a z drugiej strony myśli ze jak zostane przy tych swoich poglądach to zostane sama i przedwszstkim najsmutniejsze jest to ze bardzo tesknie w tym czasie za Jezusem. Przepraszam trochę to wszystko chaotyczne ale tak czuje i nie wiem co zrobić oczywiście ja mieszkam sama na obecna chwile. Bardzo dziękuje z góry

 Tematy Autor  Data
 Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy Paulina 33 
  Re: Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy yeah 
  Re: Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy Joanna 
  Re: Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy Paulina 33 
  Re: Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy baranek 
  Re: Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy xc 
  Re: Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy Bogumiła z Krakowa 
  Re: Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy Paulina 33 
  Re: Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy kredka 
  Re: Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy Joanna 
  Re: Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy Paulina 33 
  Re: Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy Joanna 
  Re: Partner (baptysta) nalega na wspólne zamieszkanie. nowy Alba 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: