logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Módlmy się wzajemnie za siebie.
Autor: ;) (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-08-29 13:11

Dzięki całej tej społeczności tylu ludzi zmieniło swoje nastawienia do życia, do problemów. Tyle osób pocieszyło się wypowiedziami innych, tyle osób, czytając chociażby inne wpisy, zrozumiało, że inni też mają podobne problemy, że "nie jestem sam". Dlatego proszę Wszystkich o modlitwę za wszystkich piszących na forum Katolik. Módlmy się wzajemnie za siebie, może dzięki temu Bóg nas wysłucha, wszystkich razem, jako wielką jedność? Zachęcam:)

 Re: Módlmy się wzajemnie za siebie.
Autor: Zofia (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2013-08-29 18:06

"Módlmy się wzajemnie za siebie, może dzięki temu Bóg nas wysłucha, wszystkich razem, jako wielką jedność? "

A do taty ziemskiego to dzieciaki muszą przyjść wszystkie razem i naciskać, bo jak nie, to się "tknąć" nie da...? Nawet jak proszą o dobrą i niezbędną dla nich rzecz?
Zawsze mnie serce boli i muszę zareagować jak na Boga patrzy się nie jak na najlepszego Ojca, na MIŁOŚĆ ale jak na pogańskiego bożka, którego jak się nie przebłaga, to nie wysłucha.

To prawda, że Jezus nas nauczył:
"Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich»." Mt 18,19-20.
Ale, wierzę w to głęboko, Bóg-Ojciec zawsze nas wysłuchuje, tylko nie zawsze odpowiada tak, jak my chcemy. I dobrze, że tak jest :)

Pewnie autor/autorka tego posta ma dobre intencje. Wierzę też, że oprócz wzajemnych rad, obdarzamy się wzajemną modlitwą. Tylko to sformułowanie "(...) może dzięki temu Bóg nas wysłucha", tak jakoś wyszło...

Pozdrawiam:)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: