logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: Maria Magdalena (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2003-11-18 14:32

Boję się, że nikt mnie po tym nie pokocha.Wiem, że zbłądziłam, pomóżcie. Kocham prawosławnego księdza, ale on ma juz żonę - jest jedyną osobą, która mnie od tego odciąga! Nie chcę, by mnie ukamienowano! Pomóżcie!

 Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: halina (---.ujscie.sdi.tpnet.pl)
Data:   2003-11-18 16:24

Mario!
wyobraź sobie,że to Ty jesteś żoną tego księdza... Co byś wówczas myślała będąc na miejscu tej kobiety, gdy inna próbuje wkraść się na nieswoje miejsce?
Mario, otwórz szeroko oczy! Ty wiesz , że robisz źle, a jednak grzech dalej popycha Cię w te samą stronę. Bądź silna, nie pozwól byś była tak manipulowana. Pewno, że lepiej jest gdy człowiek się zakocha a potem wszystko układa się jak w bajce. Nie jest tak jednak w życiu, a przynajmniej rzadko. Ukoić swój ból możesz w modlitwie, a zapewne grono forumowiczów dołączy się w modlitwie za Ciebie. Uwierz, że miłość jeszcze Cie może spotkać, a lepiej żyć w zgodzie z własnym sumieniem, jak w ciągłym potepieniu.
Polecam Cię Bożej opiece
halina
Ps.Miłość przychodzi w różnym czasie.
Ja np. swoja miłość znalazłam dość późno, nie jako nastolatka, a dopiero grubo po 30-tce

 Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: marcela (---.pool217222.interbusiness.it)
Data:   2003-11-18 20:04

Witaj .Dlaczego to robisz??

 Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: ata (---.acn.pl)
Data:   2003-11-18 22:41

Nie bardzo wiem czy dobrze zrozumiałam Twój problem. A własciwie dwa problemy, tak? Nie chce za dużo pisać na ten temat na poziomie ogólnym. Widze, że mocno cierpisz i się boisz czy dobro, które pragniesz da radę pokonać zło??
Jestem psychologiem i jeśli masz ochotę to napisz na mój mail.
A na teraz - oddaję Cię Matce Pięknej Miłości
Ata

 Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: marek w (---.konin.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data:   2003-11-19 00:17

Zajrzyj na strone "Dobro mimo slabosci" stowarzyszenia Magdalena pod adresem http://www.magdalena.katowice.opoka.org.pl/
tam powinnas znalezc pomoc.

do admina - jelsi to prawda, to prosze to puscic, co ponizej:

---

Nie wiem, czy to prawda. admin

 Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: dasiool (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2003-11-19 08:29

I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła.
Mt 5, 27-33

 Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: Jurek (---.gw.connect.com.au)
Data:   2003-11-19 09:36

Droga Mario Magdaleno,
Podejmuje propozycje Haliny. "a zapewne grono forumowiczów dołączy się w modlitwie za Ciebie."
Bardzo mi jest bliska Maria Magdalena z Janowej Ewangelii, Pan Jezus bardzo ja przciez kochal .
Ponadto, tez mam siostre Twoja imenniczke.
W modlitwie,
Jurek

 Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: <>< (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2003-11-19 10:41

Mario, pomodlę się za Ciebie. "Tylko" tak mogę Ci pomóc. Pozdrawiam :)

 sonia
Autor: arek (---.csk.pl)
Data:   2003-11-19 12:35

uprawiam nierzad za pieniadze? a czy tak samo jak Sonie zmusza cie do tego sytlacja finasowa? bieda nie masz na chleb a moze cos innego?
bede sie modlil za ciebie bo tylko tak moge ci pomuc jezeli sama nie zrozumiesz ze zle robisz to nikt ci tego nie wytlumaczy tylko sama mozesz dojsc do tego a na pewen zeczy potrzeba jest czasu czasmi duzo czasu
nie Bog cie wspiera
pozdrawiam

 Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: lukas (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2003-11-19 13:59

Mario - Magdaleno
Człowiek sam w walce ze swoich gzechem jest bezradny. Najczęściej w momencie gdy popęłniamy grzech mamy tego świadomość, ale go popełniamy, np. gdy sięgamy po kolejnego papierosa, gdy w pracy wchodzimy do internetu. Codziennie obiecuję poprawę, że będę sumiennie pracowała, ale tak często ulegam pokusie. Mam tego świadomość, ale wierzę, że modlitwą i postem uproszę Pana o uwolnienie mnie z tej słabości (grzechu). Tak było z papierosami, Pan Jezus uwolnił mnie z tego nałogu. Właśnie minął rok, jak nie palę. Wiem, że waga problemu jest zupełnie inna, ale jest kto w małych sprawach jest wierny to i w wielkich będzie wierny. Módl się i pość i całą sobą zwróć się do Pana Jezusa. , nawet gdy zgszeszysz raz i drugi i trzeci, to zawsze wracaj do Pana Jezusa i módl się, a kiedyś Pan Cię wyzwoli z Twojego "Egiptu".
Pozdrawiam.

 Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2003-11-19 14:21

Ja tez Cie od tego odciągam!
I ja też mam wiele i grzechów, i lęków i choć nie uprawiam nierządu za pieniądze, Bog jeden wie, która z nas jest przed Nim czystsza.
To, co mi pomaga, kiedy myślę, że nie ma już dla nmie nadizei i przyszlości, to czytanie o zwykłych ludziach, kótrych życie stało się tak piękne, że aż zaczęto o nich pisać (dzięki temu o nich cos wiem).
Np. bł. Matka Teresa z Kalkuty zalozyla swoj zako jako okolo 40 letnia kobieta, i nie miala popracia wsrod swgo otoczenia.
A kim byl nasz papiez? Sierota, sam na swiecie.
A Nelson Mandela? Wizniem.
Musieli miec duzo wsily i chyba jeszcze wiecej wiary, zeby isc w obranym przed siebie kierunku.
I ciebie (i siebie) do tego zachecam. Isc ku czystosci i... nie bac sie. Demon zawsze strasze, a jak mu sie uda, robi z czlowiekiem co zechce. Bede sie za ciebie modlic, a i ciebie prosze o modlitwe.
Z Bogiem.
Ania

 Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: Adam (---.ustrzyki-dolne.sdi.tpnet.pl)
Data:   2003-11-21 15:19

I ja pragnę dołączyć się w tej naszej wspólnej "krucjacie" o Twoje wyzwolenie. Wszyscy jesteśmy sobie bardzo potrzebni - również (a może przede wszystkim) w takich sytuacjach jak Twoja. Nie zdawaj się na jednego człowieka, bo to nowa pułapka Złego.
Adam.

 Re: Jestem jak Sonia ze Zbrodni i Kary. Uprawiam nierząd za pieniądze.
Autor: Verba Docent (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2003-11-22 22:17

To pytanie naprawdę nie jest dowcipne. Podejrzewam, że robisz sobie żarty i popisujesz się swoją pseudointeligencją. Po co? Żeby zobaczyć, że są ludzie, którzy są bezinteresownie życzliwi dla uprawiających "najstarszy zawód"? Że gotowi są nieść radę, pomoc? No to wiesz, że na świecie nie sami "jajarze" i prześmiewcy. Internet ma to do siebie, że mamy tu pełną swodobę wypowiedzi i absolutną anonimowość. Następnym razem zastanów się czy może nie lepiej zwrócić się do tych życzliwych ludzi z prawdziwym problemem, z pytaniem które Cię nurtuje, z kwestią, która nie daje Ci spokoju. Tylko nie mów, że takich nie masz, bo mamy je wszyscy. Może , zamiast się niepotrzebnie wygłupiać, warto spróbować.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: