logo
Sobota, 11 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Boję się, że mój partner będzie zawiedziony.
Autor: Ala (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2016-09-24 13:56

Szczęść Boże,
byłam z chłopakiem w związku ponad 4 miesiące. On uważa, że seks przedślubny jest normalny i nie widzi w tym problemu. Ja jednak cały czas żyłam w przekonaniu, że jest inaczej. Był to mój pierwszy partner a ja sama czułam się zagubiona w tym wszystkim, nie wiedziałam co o tym myśleć. Rozmawiałam z paroma osobami i to wierzącymi i oni uważają, że seks wzmacnia więzi i jest w porządku. Byłam przytłoczona i rozstałam się z nim, jednak po jakimś czasie znowu się spotkaliśmy. Uległam i wzajemnie się masturbowaliśmy. Po tym zrozumiałam, że to jest jednak bez sensu i postanowiłam stracić wszelki kontakt z moim byłym.
Zgrzeszyłam, ale zrozumiałam, że kontakt fizyczny przed ślubem nie ma sensu i potrafi zniszczyć relacje między dwojgiem ludźmi w takim sensie, że może to rzutować na jakości małżeństwa.
Bardzo jest mi przykro i żałuję, że to zrobiłam. Cały czas nad tym myślę i mam wyrzuty sumienia.
Boję się, że mój przyszły partner będzie zawiedziony i kiedy się o tym dowie będzie wymagał tego samego. Mam wrażenie, że już nie ma odwrotu a nie chcę robić tego ponownie przed ślubem. Czuję się strasznie przygnębiona.
Ciężko wytrzymać w wierze, kiedy tyle osób robi to przed ślubem i wszyscy uważają, że jest w porządku. I zaczyna się wątpić w słuszność tego wszystkiego.
Proszę o modlitwę i z Bogiem.

 Tematy Autor  Data
 Boję się, że mój partner będzie zawiedziony. nowy Ala 
  Re: Boję się, że mój partner będzie zawiedziony. nowy ruslana 
  Re: Boję się, że mój partner będzie zawiedziony. nowy Hanna 
  Re: Boję się, że mój partner będzie zawiedziony. nowy B. 
  Re: Boję się, że mój partner będzie zawiedziony. nowy orelka 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: