logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zaden z niego ideal ale tak bardzo tesknie.
Autor: swiatelko (22 l.) (---.centertel.pl)
Data:   2017-02-06 07:14

Miesiac temu rozpadl sie moj 3-letni zwiazek. Mimo wszystko mielismy jakis kontakt. Jednak od tygodnia nie bylo juz zadnych rozmow. Nie wiem co mam ze soba zrobic. Dzis przeplakalam cala Msze Sw w Kosciele szukajac u Boga i Maryji wsparcia. Bardzo cierpie i mam jakis zal do Boga ze pozwolil mi go poznac i tak bardzo pokochac, wiedzac ze on sie tak mocno jak ja nie zaangazuje. Modle sie zeby zabral to uczucie ode mnie ale ja wciaz tesknie i licze ze moze on jednak sproboje o nas zawalczyc. Nie byl idealem, czesto nie czulam sie najwazniejsza, kilka razy zawiodl, na koniec dowiedzialam sie ze nie wie czy mnie kocha i ze dziewczyna z przeszlosci zniszczyla mu psychike przez co on nie potrafi teraz tego wszystkiego ulozyc. Zaden z niego ideal ale tak bardzo tesknie. Dlaczego Bog znajac moja bardzo wrazliwa nature pozwolil mi sie tak nieszczesliwie zakochac? Jak mam sobie teraz poradzic w samotnosci i bez czlowieka ktory wiekszosc tego zycia wypelnial i byl takim moim sloncem ktore dodawalo sily? Jak znalesc sens w tym wszystkim? :(

 Re: Zaden z niego ideal ale tak bardzo tesknie.
Autor: 77 (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2017-02-12 21:57

Często jest tak, że dziewczyny zaślepione jakimś uczuciem wiążą się z osobami nieodpowiednim. Bo czy ten facet dobrze rokował? Nie wydaje mi się. I jeszcze zrzucasz winę na Pana Boga? Nie buduj życia byle jak, ale z Bogiem.

 Re: Zaden z niego ideal ale tak bardzo tesknie.
Autor: Asia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-02-14 18:50

Skoro kilka razy zawiódł i jeszcze przez 3 lata znajomości nie był pewny swoich uczuć do ciebie, to może lepiej, że odszedł. Potem byłoby ci jeszcze trudniej i nie ma co mieć pretensji do Pana Boga. Często komplikujemy sobie życie na własne życzenie, Pan Bóg chce zawsze naszego dobra. Dużo w nim myśli o byłej dziewczynie i może ciągle za nią tęskni, nawet jeżeli go skrzywdziła. Daj sobie i jemu czas. Wiem, że to boli i jeszcze jakiś czas będzie bolało, ale przejdzie. Odwróć myśli, zrób coś, spotykaj się z koleżankami, poczytaj dobre książki, zajmij się czymś, żeby myśli o nim nie zdominowały twojego życia. Nie roztrząsaj, idź do przodu i pomódl się o łaskę zapomnienia i potrzebne siły.

 Re: Zaden z niego ideal ale tak bardzo tesknie.
Autor: Joasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2017-02-19 23:06

Byłam w podobnej sytuacji i wiem, jak Ci trudno. Polecam Ci książkę "Jak znaleźć tego jedynego i samej się nie zgubić". Jest świetna i całkowicie odmieniła moje spojrzenie na pewne sprawy. :) Głowa do góry i przyjemnej lektury :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: