logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Myślę o samobójstwie
Autor: Samotna (24 l.) (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2017-02-22 12:27

Potrzebuję cudu. Jestem w beznadziejnej sytuacji. Mam 24 lata i czuję, że jestem nikim. Zawsze w życiu miałam ciężko. Rodzina rolnicza, ojciec alkoholik, zawsze brak pieniędzy, perspektyw. Uczyłam się, żeby pójść na studia i marzyłam, że wtedy wszystko się zmieni, ale nic się nie zmieniło. W zeszłym roku odebrałam dyplom, zmarł też ojciec. Razem z matką postanowiłyśmy sprzedać dom, bo to jedyna szansa wyrwać się ze wsi. Nie mogę tu znaleźć pracy, mama jest chora na kręgosłup. Już nie wiem co mam robić. Dom jest stary i pochłania wszystkie pieniądze, nie mam już oszczędności, jestem załamana. Nikt nie chce kupić tego przeklętego siedliska, a już tylko w tym jest cień szansy na przeżycie w sumie. Wiem, że kolejnej zimy z matką nie przeżyjemy bo nie będzie za co.
Najbardziej nie potrafię zrozumieć mojego brata. On jest księdzem i udało mu się wyrwać z tej nory ale zupełnie się od nas odwrócił. Nie interesuje się nami. Myślę o samobójstwie, bo już nie potrafię pozytywnie myśleć. Modlę się do św. Rity, ale mam wrażenie, że Bóg się mną nie interesuje. Modlę się, ale coraz bardziej tracę i wiarę i nadzieję, bo jak mam wierzyć, skoro nigdy, naprawdę nigdy nie doświadczyłam pomocy. Już nie mam siły.
Nie oczekuję słów pocieszenia, to już chyba nie pomoże, chciałam się tylko wygadać.

 Tematy Autor  Data
 Myślę o samobójstwie nowy Samotna (24 l.) 
  Re: Myślę o samobójstwie nowy Aleksandra 
  Re: Myślę o samobójstwie nowy alicja 
  Re: Myślę o samobójstwie nowy Anna 
  Re: Myślę o samobójstwie nowy Marcin 
  Re: Myślę o samobójstwie nowy m. 
  Re: Myślę o samobójstwie nowy Maggy 
  Re: Myślę o samobójstwie nowy Marcin 
  Re: Myślę o samobójstwie nowy m. 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: