logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Opuścić męża, żeby wrócił do brata?
Autor: Wystraszona (---.proflink.pl)
Data:   2017-03-25 14:53

Jestem mężatką od 3 miesięcy. Tydzień po ślubie szwagierka mojego męża bardzo zle wyrażała się o moim mężu do mnie, obrażała jego, krytykowała. Mnie także atakowała osobistymi pytaniami. Dodam, że mieszkamy na jednym podwórku, w dwóch domach na przeciw siebie. Maż był długie lata kontrolowany przez brata i bratową, wykorzystywali jego. Poprosiłam na rozmowę brata męża, poprosiłam o szacunek, potępiłam złe słowa wobec mojego męża, wytyczyłam granicę prywatności. Powiedziałam bratu męża, że zawsze może jednak przyjść do domu swoich dziadków i rodziców, że ja nigdy nie stanę mu w progu. Brat męża podczas rozmowy krzyczał i obrażał mnie, powiedział że nigdy nie przyjdzie do swojego domu rodzinnego, dopóki ja tutaj jestem...
Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktów. Mąż ma minimalny kontakt. Stałam się powodem do konfliktu męża z jego bratem. Nie chcę być barierą pomiędzy braćmi i męża szwagierką. Oni nie akceptują naszego małżeństwa i tego, że mąż wyszedł spod ich kurateli. Zauważyłam, że mąż się boi brata i bratowej.
Nie chcę aby kiedyś mąż mi także wypomniał, że przeze mnie jego relacje z bratem się zmieniły. Próbowałam po rozmowie z bratem męża, szukać kontaktu, podawałam ciasto itp. Bez odzewu, także na pogrzebie u rodziny omijali mnie, bez słowa dzień dobry. Mam opuścić męża, żeby On powrócił do brata i bratowej? Jestem załamana.

 Tematy Autor  Data
 Opuścić męża, żeby wrócił do brata? nowy Wystraszona 
  Re: Opuścić męża, żeby wrócił do brata? nowy orelka 
  Re: Opuścić męża, żeby wrócił do brata? nowy 77 
  Re: Opuścić męża, żeby wrócił do brata? nowy Estera 
  Re: Opuścić męża, żeby wrócił do brata? nowy Maggy 
  Re: Opuścić męża, żeby wrócił do brata? nowy Wystraszona 
  Re: Opuścić męża, żeby wrócił do brata? nowy Asia 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: