logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Boję się, że zerwałam więź z Bogiem
Autor: Dziewczynka (13 l.) (---.centertel.pl)
Data:   2017-08-07 16:48

Dzień dobry. Wiem że to forum z pytaniami, ale to będzie ciężkie. Mam 13 lat i nie wiem co robić. Wszystko jest trudne. Ok. Pół roku temu zaczęłam mieć obsesję na temat grzechów. Od tego czasu byłam sporo razy u spowiedzi. Otóż popełniłam różne grzechy które wydawały się grzechami przeciw Duchowi Św, przeklinalam kogoś, zlorzyczylam itp. Ale starałam się zmienić. Ja już nie chce ranić Boga, a nadal mam takie myśli o nim o innych i w ogóle non stop grzesze. Ja już naprawdę nie mogę. Boję się ze już nie wierzę że zerwalam więź z Bogiem. Czy on mi wybaczy? Jestem w ,, trudnym " wieku. Starałam się ale mi nie wychodzi. Zazdrość smutek złość - non stop to czuję ale mam z tym dość. Ja tęsknię ale nie umiem się nawrócić. Co mam zrobić... ja naprawdę nie chce! Strasznie źle się czuję... Nie umiem normalnie żyć. Nie umiem z tym skończyć. Chciałabym być przy Bogu... a co jeżeli on mnie już nie kocha...

 Re: Boję się, że zerwałam więź z Bogiem
Autor: Kitty (---.play-internet.pl)
Data:   2017-08-07 21:04

On Cię kocha i przebacza Ci za każdym razem. Nie daj się zapędzić w kąt, z którego widać tylko grzech. Samo odczuwanie tych wszystkich emocji nie jest grzechem, jeśli sprzeciwiasz się temu i nie podsycasz ich w serduchu. Do tego, w tym wieku, będziesz doświadczać wielu huśtawek emocjonalnych, związanych z hormonami. Pan Bóg o tym wie i gwarantuję Ci, że nie jest na Ciebie obrażony - kocha Cię mocniej, niż sobie możesz wyobrazić. Na tym się koncentruj, a nie nad grzechem, bo natarczywe myśli o grzechu odgrodzą Cię od możliwości przeżywania szczęścia, którego Pan Bóg - kochający Ojciec - chce dla Ciebie. Ufaj w Jego przebaczenie i miłość. On, który przebacza mordercom, ma nie przebaczyć nastoletniej dziewczynie, która się zezłości?

 Re: Boję się, że zerwałam więź z Bogiem
Autor: Dziewczynka (---.centertel.pl)
Data:   2017-08-08 07:17

Dziękuję

 Re: Boję się, że zerwałam więź z Bogiem
Autor: Kitty (---.play-internet.pl)
Data:   2017-08-09 20:45

I codziennie mów Panu Bogu, że Go kochasz. W modlitwie, w codziennych sytuacjach, możesz na głos. W ten sposób sama otworzysz się na Jego miłość. Nie warto tracić czasu i nerwów na wątpliwości, serio :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: