logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem.
Autor: Biedronka (---.pool85-51-159.dynamic.orange.es)
Data:   2018-07-09 23:39

Wspolczuje bardzo. To przykre, co piszesz. Proponowalabym chodzic do kociola, a oprocz tego zaczac nalezec do grupy modlitewnej, ktora bedzie dawala Ci wsparcie. Mnie spotkalo cos bardzo podobnego. Maz chodzil do szkoly katolickiej, pochodzi w wierzacej rodziny, a sam do kosciola nie chodzi. Nie wysmiewa wiary, ale tez nie mam w nim religijnego oparcia. Wiele razy utrudnia mi udzial w Mszy, bo np. gdzies idzie i mnie zostawia z chorym dzieckiem. Wiadomo, ze nie wyjde do kosciola. Albo zabiera nas na calodzienna wycieczke i niby przypadkiem wracamy jak juz sie skonczy ostatnia Msza niedzielna. Wiele razy opuszczam Msze, ale nie poddaje sie, nie rozpamietuje. Ide do spowiedzi i dalej do przodu. Zaczelam chodzic na grupe modlitewna, poznalam tam wspanialych ludzi, przyjaciol, ktorzy sa moim oparciem. Maz ich poznal i wie, ze z nimi sie spotykam. Nawet ICH polubil, bo to na prawde wartosciowe osoby. Widze jaki maja na niego wplyw, kiedy ich spotka na ulicy i mowia mu "co z Twoja zona, ze w niedziele nie przyszla do kosciola?", a on musi sie przyznac, ze to przez niego. W nastepna niedziele juz sam mnie zacheca zebym poszla. Pozniej znowu kilka niedziel "popsuje", ale wierze, ze dojde do momentu kiedy bede spokojnie chodzila na Msze Swieta.

 Tematy Autor  Data
 Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy Kasia 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy M. 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy Kalina 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy Rachela 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy Biedronka 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy Kasia 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy Anita 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy MM 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy Kasia 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy Anita 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy Kalina 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy danusia 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy jk 
  Re: Nie chcę wybierać między Kościołem a mężem. nowy Tomasz 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: