logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Idę do piekła.
Autor: julia (---.tks.pl)
Data:   2018-07-15 12:04

Mam ciężką depresję, ciągle płaczę i bardzo boję się tego co czeka mnie po śmierci.
Jestem w tym wszystkim sama i nie mam z kim porozmawiać o moich problemach. Byłam w beznadziejnym położeniu, nikt nie był w stanie mi pomóc. Wtedy Bóg ulitował się nade mną. Dokonał cud. Niestety zamiast dziękować mu za okazane miłosierdzie zaczęłam ciężko bluźnić przeciw niemu. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko to, że opacznie zrozumiałam całą sytuację. Myślałam, że to on sprowadził na mnie to nieszczęście (to co mnie spotkało było naprawdę straszne). Nie chciałam przeżywać z tego powodu skruchy, miałam zatwardziałe serce na wszystkie upomnienia jakie mi dawał. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że swoim zachowaniem nieświadomie przyczyniłam się do krzywdy niewinnych ludzi. Doszło nawet do tego ,że uważałam Boga za okrutnika, który bawi się naszym życie. Powątpiewałam w to, że jest miłością skoro pozwala na to, aby tak wielu ludzi szło do piekła. Nie chciałam takiego Boga, powiedziałam Mu, że nie chcę Jego miłosierdzia, nie chcę zostać zbawiona. Swoimi myślami raniłam Go na różne sposoby, a On chciał mi tylko pomóc. Dzisiaj całe zło powróciło. Czuję, że zostałam sama, Nawet nie mam co się łudzić, że znów wysłucha moich modlitw i wybawi mnie od tego nieszczęścia. Mam ogromne poczucie winy w stosunku do ludzi, którzy chcieli mi pomóc, a teraz sami mają przeze mnie problemy. Sama skazałam się na potępienie. Mimo, że zrozumiałam swój błąd i bardzo żałuję, że tak bardzo obrażałam Boga wiem, że nie ma już dla mnie ratunku.

 Tematy Autor  Data
 Idę do piekła. nowy julia 
  Re: Idę do piekła. nowy spokojny 
  Re: Idę do piekła. nowy Ona 
  Re: Idę do piekła. nowy Kalina 
  Re: Idę do piekła. nowy Zofia 
  Re: Idę do piekła. nowy Robson 
  Re: Idę do piekła. nowy Kuba 
  Re: Idę do piekła. nowy B. 
  Re: Idę do piekła. nowy Iwona 
  Re: Idę do piekła. nowy Tionne 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: