logo
Wtorek, 30 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń?
Autor: anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-05-09 22:59

Zastanawiam się nad tym dosyć często. Jest w moim życiu osoba, której wiele zawdzieczam. W trudnym dla mnie czasie jako jedyna nie odwrócila się ode mnie. Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Uważam ją za przyjaciólkę, kogoś bliskiego, lecz nie wiem czy to co jest między nami mozna nazwać przyjaźnią ( w końcu dzieli nas różnica wieku, ja 17 ona prawie 30). I czy nie jest tak, ze to ja uważam ją za przyjaciólkę, a ona tego tak nie traktuje? Ptrzecież nie ma jednostronnej przyjaźni...

 Tematy Autor  Data
 Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń? nowy anka 
  Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń? nowy Ciekawska 
  Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń? nowy basia 
  Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń? nowy W. 
  Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń? nowy mad 
  Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń? nowy mama 
  Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń? nowy Mango 
  Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń? nowy Gosia 
  Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń? nowy Mati 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: