logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Szukam zamkniętego ośrodka dla alkoholików.
Autor: Miecio (---.mmpnet206.tnp.pl)
Data:   2012-06-08 20:08

Witam, szukam dla mojej matki zamkniętego ośrodka dla alkoholików. Nie możemy już sobie z nią poradzić bez pomocy osób trzecich. 2 wizyty u psychologa nie dały rezultatu, na resztę nie chciała uczęszczać. Nie ma chyba motywacji, a nie wiem co źle robimy, żeby jej pomóc. Po ostatnich naszych działaniach (moich i 3 rodzeństwa) zadeklarowała, że podejmie się leczenia. Żeby tylko jej się nie odwidziało. Jak długo trzeba czekać na przyjęcie i jakie są jego warunki. Matka jest już emerytką - problem pojawił się jakieś 3 lata temu. Błagam o pomoc, bo kompletnie sobie nie radzimy.

 Re: Szukam zamkniętego ośrodka dla alkoholików.
Autor: Esterka (---.205.76.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2012-06-13 22:58

Zapytaj lekarza rodzinnego, albo w najbliższej poradni zdrowia psychicznego. Zwykle oddziały leczenia alkoholików są w szpitalach psychiatrycznych, więc pewnie i tak będzie potrzebne skierowanie od lekarza rodzinnego, albo psychiatry (do psychiatrów nie jest potrzebne skierowanie).

 Re: Szukam zamkniętego ośrodka dla alkoholików.
Autor: Miecio (88.220.49.---)
Data:   2012-06-14 09:31

Dziękuję, czy sama musi iść po to skierowanie do lekarza? Czy musimy ją zaprowadzić? Zamknięty ośrodek - może źle się wyraziłam. Chodziło mi o ośrodek stacjonarny (z wyżywieniem, noclegami itp.), ale nie szpital psychiatryczny.

 Re: Szukam zamkniętego ośrodka dla alkoholików.
Autor: Esterka (---.30.78.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2012-06-14 12:34

Mieciu, przejdź się do lekarza, możesz sam, wszystko Ci wyjaśni i pokieruje dalej.

 Re: Szukam zamkniętego ośrodka dla alkoholików.
Autor: Miecio (88.220.49.---)
Data:   2012-06-14 13:15

Tak zrobię, ale nie jest łatwo jak się mieszka w małej mieścinie. Wszyscy wszystko widzą i komentują.

 Re: Szukam zamkniętego ośrodka dla alkoholików.
Autor: hanna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2012-06-14 21:01

Owszem, ale cel (pomóc mamie) jest ważniejszy, niż ludzkie paplanie. Do dzieła.

 Re: Szukam zamkniętego ośrodka dla alkoholików.
Autor: MaBi (---.ip.netia.com.pl)
Data:   2012-06-18 11:55

Problem mamy też pewnie widzą i komentują. Nie bój się nazwy "szpital psychiatryczny". Powodzenia.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: