logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka?
Autor: Krzysztof (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2010-03-19 13:14

Coś podobnego przeżyłem. Była trochę starsza i miała fajny samochód. Byliśmy razem na weselu. Mówi: Polecimy do Bułgarii na wakacje i tam się będziemy kochać. Po 4 miesiącach coś mnie tknęło i zapytałem czy nie jest mężatką. Zaczęła się żalić. Że nie mają dzieci, że mąż tyran (to dlaczego za niego wyszła?), teściowa zła, że sie pomyliła, że unieważni małżeństwo, żebym o niczym nie mówił rodzicom. Pracowaliśmy dalej razem i nie chciała sie odczepić. Mieszkanie wynajęła. Powiedziałem wszystko rodzicom. Dzięki moim rodzicom i mojej siostrze oraz temu że firma padła kontakt sie zerwał. Byłem zbyt wielkim frajerem. Bardzo to przeżyłem. Dziękuję Bogu że nic się nie stało. Warto w takiej sytuacji jak najszybciej zmienić pracę, nr telefonu, mail. Warto w życiu dbać o samego siebie, o swoją duszę i kierować się rozumem. Pomógł mi też ksiądz na spowiedzi, który powiedział: Jak spacerujesz po trawniku możesz wdepnąć w psie g...o. Co wtedy robisz? Wycierasz jak najszybciej buta żeby nie śmierdziało i idziesz dalej. W takie psie g...o wdepnąłem. Śmierdzi do dziś. Warto słuchać rodziców.

 Tematy Autor  Data
 Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy J. 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Andrzej 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Ania 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy HansMaria 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Przemek 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Ewa 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy krecha 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Tadeusz 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Joanna 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Agata 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy kasia 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Krzysztof 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Ewelina 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Agnieszka 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy renata 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Anna 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Magda 
  Re: Zwiazki niesakramentalne - dlaczego Kosciol otacza je opieka? nowy Marek 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: