logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu?
Autor: Maggy (---.play-internet.pl)
Data:   2013-10-23 13:20

I jeszcze jedno słowo. Smutna, to co napisałam do Ciebie to też wynik mojego bolesnego nie da się ukryć doświadczenia relacji toksycznej z tym że akurat ja nie jestem mężatką wiec o tyle mi może było łatwiej. Jestem już krok dalej niż Ty bo jakieś czas temu zerwałam całkowity kontakt z kimś kto nie był dla mnie ani ja dla niego, zerwałam toksyczną relację po której się cały czas do dziś zbieram i mam świadomość, że jeszcze długa droga przede mną do uleczenia ale jakoś muszę dać radę, nie ma innej drogi. Bez boleści się nie obejdzie bo przecież serce na trzy cztery nie potrafi przestać tęsknić ale jest pokój w sercu wynikający ze świadomości, że już nikt nikogo nie krzywdzi. I Ty, smutna, nie przestaniesz być smutna póki nie zaczniesz słuchać własnego sumienia. Całkowicie rozumiem Twoje osamotnienie, tęsknotę za ciepłem i czułością, zachwytem w oczach mężczyzny ale przecież tak naprawdę w głębi serca, tam najgłębiej chodzi Ci o to żeby być kochaną, a nie tylko pożądaną, obdarowywaną czułościami ze strony tego mężczyzny, które tak naprawdę nie mają stałego źródła i pewnego bo one nie pochodzą z Boga. Te jego czułości nie wynikają z miłości, smutna, a więc są ulotne, są niepewne, są tak naprawdę ułudą. Życzę Ci silnej, dobrej woli do zerwania relacji z tym mężczyzną i ratowania czegoś dobrego tj. twojego małżeństwa, waszego wpólnego szczęścia z mężem.

 Tematy Autor  Data
 Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu? nowy smutna 
  Re: Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu? nowy Gosia 
  Re: Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu? nowy Maggy 
  Re: Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu? nowy smutna 
  Re: Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu? nowy smutna 
  Re: Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu? nowy Maggy 
  Re: Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu? nowy Gosia 
  Re: Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu? nowy Maggy 
  Re: Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu? nowy Katalina 
  Re: Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu? nowy smutna 
  Re: Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu? nowy Maggy 
  Re: Jak pomóc sobie i naszemu małżeństwu? nowy Magda 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: