logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń?
Autor: anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-05-09 22:59

Zastanawiam się nad tym dosyć często. Jest w moim życiu osoba, której wiele zawdzieczam. W trudnym dla mnie czasie jako jedyna nie odwrócila się ode mnie. Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Uważam ją za przyjaciólkę, kogoś bliskiego, lecz nie wiem czy to co jest między nami mozna nazwać przyjaźnią ( w końcu dzieli nas różnica wieku, ja 17 ona prawie 30). I czy nie jest tak, ze to ja uważam ją za przyjaciólkę, a ona tego tak nie traktuje? Ptrzecież nie ma jednostronnej przyjaźni...

 Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń?
Autor: Ciekawska (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2005-05-10 08:50

A co ma wiek do przyjaźni..?

 Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń?
Autor: basia (---.gunb.gov.pl)
Data:   2005-05-10 10:32

A co tu wiek ma do rzeczy?
Prawdziwa przyjaźń tak samo jak prawdziwa miłość nie stawia żadnych barier.

 Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń?
Autor: W. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-05-10 10:53

Wydaje mi się, że dla przyjaźni nie ma znaczenia różnica wieku. Na pewno jesteś dla tej osoby bardzo ważna skoro jak piszesz: "jako jedyna nie odwróciła się ode mnie". Sam mam przyjaciół starszych od siebie i uwierz nie ma to wpływu na wartość naszej znajomości.

 Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń?
Autor: mad (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2005-05-10 18:10

Wiek to tylko cyferki w dowodzie osobistym. Uważam ze przyjaźń jest piękna w każdym wieku i dla wszystkich ludzi - mam 28 lat i bardzo mi bliska przyjaciółke 30 lat starsza ode mnie. A moja siostra jest 20 lat starsza i też jest moją siostrą mimo różnicy wieku :)
Ważny jest wiek tu, w środku, a nie w metryczce. Spójrz na Jana Pawła II Wielkiego - zawsze młody duchem mimo wieku; Prawdziwy Przyjaciel mlodziezy MIMO WIEKU.

 Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń?
Autor: mama (---.proxy.aol.com)
Data:   2005-05-10 18:26

Moja Przyjaciolka ma 47, ja 34. I roznicy wieku prawie wcale nie czuje. :)

 Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń?
Autor: Mango (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2005-05-10 19:53

Witam Cię.
Na przyjaźń nie patrzy się w kryteriach wieku...
jeśli Ta przyjaciółka jako jedyna została przy Tobie w trudnych chwilach to ten fakt już absolutnie wyklucza jakiekolwiek wątpliwośći, które pojawiły się w twym sreduchu :)
życze owocnej przyjaźni :*

 Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń?
Autor: Gosia (---.devs.futuro.pl)
Data:   2005-05-10 23:12

Spokojnie, mam nadzieję ze Twoja starsza przyjaciółka bardzo docenia że ma młodszą przyjaciółkę. Ja również dzięki temu portalowi mam wielu młodych przyjaciół, niektóych spotykam na mieście, innych na gg, zawsze mamy o czym pogadać i stale jesteśmy sobie wzajemnie potrzebni. A niejdenokrotnie dzieli nas ponad 20 lat. Ciesz się, ona też się cieszy.
Pozdrawiam
Gośka

 Re: Kobieta ta jest starsza ode mnie 13 lat. Czy jest możliwa taka przyjaźń?
Autor: Mati (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2005-05-11 13:58

Przyjażń w każdym wieku jest mozliwa a przyjażń z kimś starszym moze być bardzo ubogacajaca.Z Bogiem.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: