logo
Niedziela, 28 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Msza sw. w intencji Internautow.
Autor: Andrzej Waśko SDS (---.hsd1.il.comcast.net)
Data:   2005-12-05 04:05

Drodzy Forowicze, od września 2003 r. w naszym serwisie www.katolik.pl trwa 'Krucjata w intencji srodków społecznego przekazu' www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=krucjata

Wielu Internautów w Kraju i za granicą podjęło naszą inicjatywę modlitwy w intencji mediów w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, a szczególnie Internautów i internetu. Kapłani pracujący w naszym apostolacie internetowym odprawiają Mszę św. w pierwszy poniedziałek miesiąca w intencji mediów, a zwłaszcza Internautów.
Jak co miesiąc, w pierwszy poniedziałek miesiąca, 5 grudnia zostanie odprawiona Msza św. (Chicago, św. Brunona) w intencji twórców i odwiedzających internet, w tym także społeczności naszego Forum. Polecam Bogu wszystkie Wasze sprawy i intencje.
Założyciel salwatorianów sługa Boży o. Franciszek Jordan powiedział, że modlitwa jest największą siłą świata. Na forum i w e-mailach zapewniacie nas o swojej modlitwie. Dziękuję Wam za każdą modlitwę w intencji salwatoriańskiej działalności internetowej.
I za św. Pawłem "proszę was, przez Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez miłosc Ducha, abyscie udzielili mi wsparcia modłami waszymi za mnie do Boga" (Rz 15,3o). "A Bóg pokoju niech będzie z wami wszystkimi. Amen!" Rz 15,33.

z błogosławieństwem
Andrzej Waśko SDS
moderator

 Re: Msza sw. w intencji Internautow.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2005-12-05 04:42

Dziękuję o. Moderatorowi za błogosławieństwo i modlitwy, do których jako do Wspólnoty całym sercem się włączam podczas Eucharystii i nie tylko. A wszystkim Salwatorianom, że im się chce. I, że tak ważna, a zarazem cenna inicjatywa, jaką jest Ewangelizacja poprzez Internet wciąż trwa, dając światełko, takie jak to z lampionów, które rozprasza mroki na drodze, kiedy je niesiemy na Roraty, a one rozpalają się potem w całym Kosciele ogromnym płomieniem Miłosci Chrystusowej, prowadząc przez Maryję (symbolizowaną przez Roratkę) do Jej Syna Jezusa Chrystusa :)
Patrycja pamietam o godzinie 22:00 naszego, nie amerykanskiego czasu :) i naszej V tajemnicy światła w podawanych przez Ciebie intencjach.

 Re: Msza sw. w intencji Internautow.
Autor: Patrycja (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2005-12-05 10:22

Odmówiłam już 5 modlitw Krucjaty, zamieszczonych na w/w stronie www, podanej przez Księdza Moderatora.

Brakuje tam (ze zrozumiałych względów) szóstej modlitwy, za ks. Andrzeja Waśko, Współbraci i za katolika.pl...
W tej „brakującej” intencji odmówię dziesiątek różańca. Jeżeli ktoś zechciałby przyłączyć się, to proponuję dziś, o godz. 22 (tajemnica piąta Światła „Ustanowienie Eucharystii”, nastawiłam sygnał w komórce na tę godzinę...)

„Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie.” Mt 18:19
Cieszę się, że Bogna pamięta...:)

Proponuję intencję następującą:
„O Bożą opiekę i potrzebne łaski dla ks. Andrzeja Waśko, ks. Leszka Kopca, br. Leszka Szury i ich współbraci zakonnych, o błogosławione skutki i pomyślny rozwój Forum Pomocy i serwisu Katolik.pl oraz serwisów przyległych, a także o środki materialne potrzebne do utrzymania tych dzieł.”
A także, zgodnie z propozycją Bogny: „za tych, którzy odpowiadają na Forum Pomocy”.

Dziękujemy Księdzu Andrzejowi za comiesięczną Mszę Św...
Przesyłam serdeczne pozdrowienia.

 Re: Msza sw. w intencji Internautow.
Autor: Siostra Augustianka (---.w83-195.abo.wanadoo.fr)
Data:   2005-12-05 14:28

Już od ... miesiecy modlimy się codziennie za interautów .
Szczególnie bliski naszemu sercu jest serwis Katolik więc za jego twórcę ,
współpracowników i odwiedzających modlimy się.Dieu, notre Père, Tu nous donnes le don de Ton amour et tu nous entoures de Ta bonté Paternel. Avec confiance nous Te donnons les hommes qui emploient les moyens techniques :
Ordinateur, journaux, radio, télévision...

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: