logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zamiast się motać i błądzić po internecie.
Autor: Nawrócona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-02-19 07:51

Witajcie! Pisze w odpowiedzi wszystkim tym, którzy szukają POMOCY w sprawie spowiedzi ... Też miałam czas, kiedy miałam watpliwości, czy to grzech? czy z tego się spowiadać? itp. Wiedzcie, ze zawsze jeśli w naszym sumieniu pojawia sie takie pytanie - to nalezy je postawić Chrystusowi w konfesjonale. Nie należy się motać i błądzić w internecie, ale klęknąć przy kratkach konfesjonału. Nie należy zwlekać ze spowiedzią, bo sami się potem gubimy, boimy i zadajemy tysiące pytań, a On czeka. Wiem że łatwo pisać, gorzej zrobić... Ja wczoraj doświadczyłam ogromnego Miłosierdzia Bożego w konfesjonale i raz jeszcze się przekonałam, że tylko PRAWDA nas wyzwoli! J 8,32. Prawda i otwartość na Osobę Jezusa Chrystusa! Internet może wiele pomóc, ale nie zastąpi nam rozmowy i autentycznego nawrócenia, które płynie od Chrystusa. Więc "Odwagi, nie bójcie się, Ja jestem" Mt 14,27.

 Re: Zamiast się motać i błądzić po internecie.
Autor: alcia (---.laczpol.net.pl)
Data:   2006-02-19 14:53

zgadzam się :) naprawdę po takiej spowiedzi gdzie się wszystko wyjaśni jest o wiele lżej na duszy i chce się skakać ze szczęścia :)

 Re: Zamiast się motać i błądzić po internecie.
Autor: ... (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-02-19 14:57

Wypada tylko pogratulowac i podziekowac Panu za wszelkie łaski.
Duzo radosci zycze:))

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: