logo
Wtorek, 07 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy jest kościół w Tunezji w Sousse?
Autor: filon (---.chello.pl)
Data:   2006-07-26 21:42

Szczęść Boże!
Jadę na wakacje do Sousse w Tunezji, czy ktoś z Was wie gdzie można będzie pujść na mszę, bo szukałem ale nie znalazłem info o Kościele RK tamże.
Z góry dziękuję za odpowiedź z adresem kościołów.
Z Bogiem!

 Re: Czy jest kościół w Tunezji w Sousse?
Autor: Verba Docent (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-07-27 06:40

Jest katolicki kościoł p.w. św. Feliksa (St. Felix Eglise), rue Constantine, msze niedzielne o 9:30, codziennie o 18:15. W kościele sprawowane są różwnież nabożeństwa protestanckie.

 Re: Czy jest kościół w Tunezji w Sousse?
Autor: Agnieszka (---.tvk.torun.pl)
Data:   2006-07-27 10:49

Witaj! W Sousse jest kosciół rzymsko katolicki.Gdy poprosisz o pomoc miejscowych, wskażą Ci drogę. Może też pomóc Ci rezydent z hotelu. Dobrego odpoczynku.

 Re: Czy jest kościół w Tunezji w Sousse?
Autor: anna (---.drama.pl)
Data:   2006-07-27 13:31

analizy.biz/tunezja/index.htm
Na tej stronie znalazłam informacje o kościołach katolickiich w Tunezji. W tym roku byłam wTunezji w Hammamecie i informacja tam znaleziona była prawdziwa.
Kościół w Sousse jest.

 Re: Czy jest kościół w Tunezji w Sousse?
Autor: ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2006-07-27 22:48

Tak w Sousse jest kościół. Ja proponuję abyś wsiadł do taksówki i poprosił o dowiezienie do kościoła, nie kosztuje to tak dużo a masz pewność ze się nie zgubisz, ja tak zrobiłam.

 Re: Czy jest kościół w Tunezji w Sousse?
Autor: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-06-02 13:00

Informacje o Mszach Świętych w "trudnych katolicko" krajach umieszczam na stronie http://analizy.biz/mszenawakacjach/index.htm
- zachęcam do nadsylania uzupełnień, uwag, sprostowań i uaktualnień.

 Re: Czy jest kościół w Tunezji w Sousse?
Autor: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-07-14 17:29

Czy z Hammametu do kościoła w Sousse jest daleko? czy można spokojnie dojsc piechotą? bardzo proszę o odpowiedz.

 Re: Czy jest kościół w Tunezji w Sousse?
Autor: Janina (---.warszawa.mm.pl)
Data:   2010-05-15 14:30

w starym (nie Jasmin) Hammamet jest kościoł katolicki. Można dojechać taksówką. Nie pamiętam nazwy ulicy, blisko morza. Można umówić się z taksówkarzem, żeby przyjechał po mszy i odwiózł do hotelu. Szczęść Boze J.

 Re: Czy jest kościół w Tunezji w Sousse?
Autor: Zbigniew (---.play-internet.pl)
Data:   2012-09-30 13:54

Potwiewrdzam informację. Kościoł rzymsko-katolicki p.w. św. Feliksa (St. Felix Eglise), rue Constantine (niedaleko dworca kolejowego) - najlepiej dojechać taksówką. Msze niedzielne o 9:30, codziennie 18:15. Kościół jest również udostępniany protestantom. Proboszczem jest ksiądz Włoch, a kilka miesięcy temu dołączył do niego ksiądz Wojtek z Polski.

 Re: Czy jest kościół w Tunezji w Sousse?
Autor: ANgelika (---.finemedia.pl)
Data:   2023-03-26 22:41

Czy ktoś coś wie, jak wyglądaja obecnie msze. Czy są odprawiane w niedzielę? w jakim języku?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: