logo
Niedziela, 12 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi.
Autor: Magda (82.177.11.---)
Data:   2006-09-18 13:34

Witajcie! Chciałam zapytać, czy ktoś z Was był na sesji "Poznanie i akceptacja siebie" w Ignacjańskim Centrum Formacji Duchowej? Zastanawiam się czy te rekolekcje są pomocne? A może znacie jakieś inne sposoby na zaakceptowanie własnego ciała i osobowości? Może jakąś dobrą literaturę, czy ćwiczenia duchowe?
Ja jestem osobą o niskim poczuciu własnej wartości. Nie do końca się akceptuję.
To, że nie kocham siebie bardzo utrudnia mi zachowanie najwazniejszego przykazania.
Dopiero niedawno Pan Bóg pozwolił mi to zrozumieć. Czuję pustkę w sobie. Zawsze mi się wydawało, że mam problem z wiarą. Ale ostatnio zrozumiałam, że tu chodzi właśnie o miłość... Bo gdy pokocham siebie, to będę potrafiła pokochać Boga i ludzi.
Czy ktoś mógłby podzielić się swoim doświadczeniem? Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie!

 Tematy Autor  Data
 Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy Magda 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy Anna 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy Bogna 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy Barbara Karpińska 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy Jurek 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy 38 na karku 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy Jurek 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy Małgorzata 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy aneta 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy Jurek 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy Jurek 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy Konrad 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy 38 na karku 
  Re: Nie kocham siebie ==> mam trudnosci z milowaniem Boga i ludzi. nowy Paweł 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: