logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Andrzej Wasko SDS (71.239.56.---)
Data:   2007-04-02 04:07

Drodzy Forowicze, od września 2003 r. w naszym serwisie www.katolik.pl trwa 'Krucjata w intencji srodków społecznego przekazu' www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=krucjata

Wielu Internautów w Kraju i za granicą podjęło naszą inicjatywę modlitwy w intencji mediów w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, a szczególnie Internautów i internetu. Kapłani pracujący w naszym apostolacie internetowym odprawiają Mszę św. w pierwszy poniedziałek miesiąca w intencji mediów, a zwłaszcza Internautów.
Jak co miesiąc, w pierwszy poniedziałek miesiąca, 2 kwietnia odprawię Mszę św. (Chicago, par. św. Brunona) w intencji twórców i odwiedzających internet, w tym także społeczności naszego Forum. Polecam Bogu wszystkie Wasze sprawy i intencje.
Założyciel salwatorianów sługa Boży o. Franciszek Jordan powiedział, że modlitwa jest największą siłą świata. Na forum i w e-mailach zapewniacie nas o swojej modlitwie. Dziękuję Wam za każdą modlitwę w intencji salwatoriańskiej działalności internetowej.
I za św. Pawłem 'proszę was, przez Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez miłość Ducha, abyście udzielili mi wsparcia modłami waszymi za mnie do Boga' (Rz 15,3o). 'A Bóg pokoju niech będzie z wami wszystkimi. Amen!' Rz 15,33.

z błogosławieństwem
moderator

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Dziadek_Muminka (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2007-04-02 08:46

"Boski nasz Zbawicielu , umiłowałeś swój Kościół aż do męki na krzyżu
i zapewniłeś , że zostaniesz z nami aż do końca czasów .
Wspomagaj , prosimy Cię , Kościół nasz w jego zmaganiach .
Sam głosiłeś , że między pszenicą rośnie również kąkol , spraw ,
aby słabość Twoich uczniów nie górowała nad świętością w Kościele .
Pomóż swoją łaską robotnikom w winnicy ,wspomagaj kapłanów
i miliony wiernych , aby znosząc ciężar dnia i upału ,
pracowali dla Twojej chwały i dla dobra wszystkich ludzi .
Oby ziarno słowa Bożego padło na dobrą glebę
i przyniosło plon wielokrotny .(...)"- Skarbiec ,wyd.B,Katowice 1981

Jak zwykle będę z Wami.
Szczęść Boże:)

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-04-02 09:50

Bóg zapłać za to wsparcie modlitewne, tak bardzo potrzebne. Ja również obiecuję modlitwę. Szczęść Boże.

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Iga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-04-02 12:21



- Krzyż i dziecko-

- Ojcze mój! Twa łódź
Wprost na most płynie-
Maszt uderzy!...wróć...
Lub wszystko zginie.

Patrz! Jaki tam krzyż,
Krzyż niebezpieczny...
Maszt się niesie w-zwyż,
Most mu poprzeczny-

- Synku! Trwogi zbądź!
To znak-zbawienia;
Płyńmy! Bądź co bądź-
/Patrz jak? się zmienia...

*

Oto - wszerz i w-zwyż
Wszystko, toż samo.
- Gdzież się podział krzyż?

*

- Stał nam się bramą.

/Cyprian K. Norwid/

Łączę się we wspólnej modlitwie o godz.22.00.Serdeczne Bóg zapłać.
Gorąco pozdrawiam :)))

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2007-04-02 14:49

We Mszy św. juz uczestniczyłam. Zapraszam, jak zwykle na 22:00 na wspólną modlitwę - V tajemnicę światła w intencji wszystkich kapłanów i braci Salwatorianów, prowadzących to zbozne dzieło internetowe - www.katolik.pl, no i za nas wszystkich: tak za tych, którzy na chwilę, 'przypadkiem' (Bożym) tu wstępują, jak i za nas czujacych się tu współgospodarzami razem z naszym o. Moderatorem. :))))
Ps. Dziadku_Muminka witam Cię serdecznie po krótkiej przerwie. Od razu Cię dostrzegłam. Cieszę się, że znowu jestes z nami. (mam nadzieję, że o. Moderator tej 'prywaty' nie zetnie wyjatkowo) ;))))))

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Aśka (---.zgora.dialog.net.pl)
Data:   2007-04-03 19:39

Tak pomodle się.
Z Panem Bogiem.

 Re: Msza święta w intencji Internautów.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2007-04-04 00:17

Aśka, to dobrze, że chcesz sie pomodlić i deklarujesz swoją modlitwę, tylko...
W tym miesiącu to się o jeden dzień spóźniłaś. Przeczytaj jeszcze raz wątek zakładany co miesiąc (w każdy pierwszy poniedziałek miesiaca) przez naszego o. Moderatora ponad 3 lata temu i wpisom pod nim i zapraszamy do wspólnej modlitwy, jak co miesiac w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o h 22:00 - odmawiamy V tajemnice światła - Ustanowienie Eucharystii (ja zawsze sobie w myslach dodaję i kapłaństwa). Pozdrawiam Cię serdecznie. Szczęść Boże.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: