logo
Sobota, 27 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Po co to forum?
Autor: eta (---.aster.pl)
Data:   2008-08-19 09:33

ciekawe po co jest to forum jak moderator wszystkich odsyła do innych wątków. Jakbym chciała szukac gdzie indziej to bym tutaj nie pisała.

 Re: Po co to forum?
Autor: Inka (---.kalisz.mm.pl)
Data:   2008-08-19 11:58

eta, po pierwsze cel tego Forum jest zawarty w jego nazwie "Pomoc". To Forum jest również po to, żeby ci którzy skorzystali kiedyś z pomocy, mogli również podobnej pomocy udzielić ;)
Pomocne bywa także
- nauczenie kogoś samodzielności (trudna sztuka obsługiwania wyszukiwarek internetowych)
- kreatywnosci (pewne funkcje komputerów są uniwersalne)
- i umiejętnosci czytania ze zrozumieniem (tę Katedrę ma pod opieką Michał).
A wszystko powyższe w klimacie życzliwości i odkrywania Boga działającego w naszym życiu.
Serdecznie pozdrawiam :)

 Re: Po co to forum?
Autor: Miśka 2 (---.zdnet.com.pl)
Data:   2008-08-19 22:51

Zgadzam się całlowicie z Inką, dodam tylko, że gdyby modreator nie odsyłał do innych postów, które wyjaśniają daną kwestię, toby było rozwlekle i nudno, a przeciez nie o to chodzi. To forum ma za zadanie pomagać, a nie zanudzać. Po ilości postów tu zamieszczanych i wątkow można wnioskować, że jest ono potrzebne, i wiele osób znajduje tu porady, czy odpowiedzi na swoje troski. Czyli tak trzymać Moderatorze i dzięki za cierpliwość w moderowaniu tego wszystkiego. :))

 Re: Po co to forum?
Autor: martaaa (---.chello.pl)
Data:   2008-08-19 23:12

tak czytam to forum i myślę że wszystkich to jednak nie odsyła moderator.
a po za tym to, że odsyła niektóre tematy, to też jest odpowiedź na zadane pytanie. stawiasz pytanie i dostajesz odpowiedź gdzie szukać rozwiazania swego problemu.
mam wrażenie że całe moje studia służyły temu bym się nuczyła gdzie szukać odpowiedzi.
A tu proszę: mówisz i masz.

 Re: Po co to forum?
Autor: Michał (---.zabrze.net.pl)
Data:   2008-08-24 01:46

Odpowiadając na Twoje pytanie, muszę CiE poprosić o sprecyzowanie słowa "wszystkich". jeśli masz na myśli rzeczywiście wszystkich, to znaczy, że Proszę Księdza była to być może niezamierzona pochwała, bo oznacza to ni mniej ni więcej, że forum osiągnęło stan absolutnej doskonałości. Udzielono już na nim odpowiedzi na wszystkie pytania. Można zlikwidować, zostawiając tylko archiwum.

Co do reszty odpowiedzi na Twoje pytanie, to nie sposób nie zgodzić się z martąąą. Nie sztuka wiedzieć wszystko (to potrafi nawet Pan Bóg), sztuka wiedzieć, gdzie znaleźć odpowiedź (wtedy, żeby wiedzieć nie trzeba być Panem Bogiem). Tak więc reasumując, myślę, że forum jest po to, byś była mądrzejsza od Pana Boga (cbdu).

 Re: Po co to forum?
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2008-08-24 09:16

A ja nigdy od 6 i pół roku nie zostałam nigdzie odesłana, i bardzo mnie intrygują takie wątki odsyłkowe. Jak coś takiego napisać, żeby być wreszcie odesłanym?
Pozdrawiam :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: