logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Szukam wodzireja na wesele.
Autor: Marzena (---.dynamic.dsl.as9105.com)
Data:   2008-09-16 21:20

Witam:)
W czerwcu przyszlego roku ja i moj narzeczony zamierzamy sie pobrac. Rozpoczelismy juz przygotowania do tej uroczystosci. Chcemy zrobic wesele na ok 80 osob i bardzo chcielibysmy aby zabawe poprowadzil wodzirej. jestesmy z dwoch roznych czesci Polski wiec zalezy nam na tym aby pan Wodzirej umiejetnie zintegrowal wszystkie osoby, poprowadzil zabawy, zadbal o strone muzyczna uroczystosci. Jestesmy zwiazani ze wspolnotami Odnowa i wspolnota Zycia Chrzescijanskiego dlatego tez chcielibysmy aby zabawa byla kulturalna i dla "wszystkich". Bede wdzieczna za pomoc. Wesele bedzie w woj. mazowieckim wiec milo byloby gdybysmy znalezli kogos z okolicy. Jestesmy otwarci na propozycje:)
dziekuje i pozdrawiam
Marzena

 Re: Szukam wodzireja na wesele.
Autor: moderator (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2008-09-16 21:23

Znalezli Panstwo - www.wodzirej.com

Podobne wątki na forum:
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=65867&t=65866
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=39398&t=39377
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=111267&t=111141

moderator(również www.wodzirej.com)

 Re: Szukam wodzireja na wesele.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2008-09-16 22:08

Przeczytawszy o Waszych oczekiwaniach w stosunku do wodzireja i na podstawie osobistego doświadczenia twierdzę, że świetnie trafiliście, wchodząc na to forum. W realu nasz moderator jest również wodzirejem Lednickim. Od lat bierze udzial w warsztatach dla wodzirejów, które odbywają się w Ośrodku Profilaktyczno-Szkoleniowym im. ks. Franciszka Blachnickiego w Katowicach. Jest na bieżąco, jeśli idzie o różne formy i rodzaje zabaw integracyjnych. Każde warsztaty kończą się Ogolnopolskim Balem Wodzireja. Zresztą wejdźcie na www.wodzirej.com i zaproście go do współpracy, a nie będziecie żałować. Nawet umarłego podniesie do tańca i zabawy ;) Wiem coś o tym, kiedy podczas przerw na pielgrzymim szlaku na dźwięk "komendy" tego "zawodowca", podnosiłam swoje zwłoki, aby przyłączyć się do wspólnych harców tanecznych. Cała Pielgrzymka WAPM zazdrości Grupie Zielonej (Salwatoriańskiej), że od lat w swoim gronie ma takieeeeeeeego wodzireja :)))) Nie potrzebuje żadnych prób czy ustawień, żeby zabawa się kręciła, jak on zagra.
ps. A jako, że ksiądz, to i do koncelebry możecie go zaprosić, uzgodniwszy to uprzednio z proboszczem.

 Re: Szukam wodzireja na wesele.
Autor: J (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2008-09-17 17:51

Podobnie jak Bogna, też wiem coś o tym :) Lecz nie z pielgrzymiego szlaku. Nawet osoby, które na innych tanecznych imprezach trudno było od stołu odciągnąć, to na "komendę" ks. Andrzeja, wskakiwały czym prędzej na parkiet. Bez najmniejszego przymusu ;)

 Re: Szukam wodzireja na wesele.
Autor: Marzena (78.8.107.---)
Data:   2008-09-20 22:25

Z tego, co pisze Bogna i J., wynika, że ks. Andrzej - Moderator musi mieć fach w ręku. Szkoda, że mieszkam w woj. śląskim. Ks. Andrzej ma "dryg", a ja jestem "drąg" jeżeli chodzi o taniec (nie wiem, czy kiedyś nie połknęłam jakiegoś półtorametrowego kija :)).
Ciekawam czy i mnie by skłonił do zabawy :)))
Pozdrawiam. Marzena - nie ta zadająca pytanie :)

 Re: Szukam wodzireja na wesele.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2008-09-20 22:55

Wiem, że ks. Andrzej mieszka i przez najbliższy rok będzie jeszcze mieszkał i pracował w Krakowie. A ze Śląska do Krakowa przecież nie jest aż tak daleko... Spróbować zawsze można. Szukaj narzeczonego ;) Marzena, bo wodzireja, i to bardzo dobrego, już masz...

 Re: Szukam wodzireja na wesele.
Autor: Marzena (---.dynamic.dsl.as9105.com)
Data:   2008-09-22 00:58

Witam,
Dziekuje za mily list.
Napisalam do pana Wodzireja (nie wiedzialam, ze tez ksiedza w jednej osobie :)). Czekam na odpowiedz. Mam nadzieje, ze odpisze wkrotce. Problemem moze byc odleglosc, poniewaz my mieszkamy w polnocnej Polsce, az kolo Mazur, ale zobaczymy :)
Apropos Pielgrzymek, to tez swojego czasu chodzilam tyle ze w Pielgrzymce Lomzynskiej :) Milo wspominam tamte lata.
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz na moja prosbe :)
Marzena

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: