logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Poszukuję Modlitwy szkaplerznej.
Autor: Kinga (---.stella.net.pl)
Data:   2009-02-14 22:14

Czy mógłby mi ktos napisac tekst modlitwy, który trzeba codziennie odmawiać kiedy nosi się Szkaplerz?
Z góry dziękuje.

 Re: Poszukuję Modlitwy szkaplerznej.
Autor: DZIEWCZYNA (---.chello.pl)
Data:   2009-02-14 22:32

wejdź tutaj: http://szkaplerz.pl/modlitewnik/index.php
znajdziesz tam niejedną modlitwę związaną ze Szkaplerzem.

 Re: Poszukuję Modlitwy szkaplerznej.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2009-02-14 22:36

Jeśli chodzi o Szkaplerz karmelitański. Zdaje mi się, że nie ma jakiejś specjalnej. Normalnie to jest ta, którą wyznacza nakładający Szkaplerz, np. Pod Twoją obronę. Więcej znajdziesz na www.karmel.pl

 Re: Poszukuję Modlitwy szkaplerznej.
Autor: Wiesław (---.plock.mm.pl)
Data:   2009-02-15 00:25

Codziennie powinno się odmawiać modlitwę naznaczoną w dniu przyjęcia do Bractwa - zazwyczaj jest to (Pod Twoją Obronę)
Jest również kilka modlitw do Matki Bożej Szkaplerznej

O Maryjo, Ty na różne sposoby spełniasz misję Pośredniczki wszelkich łask. W znaku Szkaplerza swiętego spodobało się Tobie dać mi wyraz uprzedzajacej miłości. Przez ten widzialny znak Twojej obrony wzywasz mnie do skromności, umartwienia i modlitwy. Dopomóż mi tak praktykować te cnoty, abym zasłużył/a na miłość Twojego Niepokalanego Serca, a dla bliźnich stał sie dobrym przykładem.
Noszącym Szkaplerz obiecałaś pomoc wśród niebezpieczeństw, zachowanie od piekła i rychłe wyzwolenie z czyśćca. Dopomóż mi tak żyć, abym dostąpił/a wszystkich łask i przywilejów, jakie przyobiecałaś naszącym Twoją świętą szatę. Amen.

Jeśli będzie taka potrzeba mogę jeszcze wysłać kilka tekstów modlitw.
Wiesław

 Re: Poszukuję Modlitwy szkaplerznej.
Autor: Pytająca (---.21.pl)
Data:   2009-02-16 16:28

zapraszam na www.szkaplerz.pl

 Re: Poszukuję Modlitwy szkaplerznej.
Autor: Anna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2009-02-17 08:56

Witaj Kingo,
Na stronach o. Karmelitów Bosych znajdziesz nie tylko wiadomości o szkaplerzu świętym, ale także różne modlitwy, których poszukujesz:
www.karmel.pl
www.szkaplerz. pl
Szczęść Boże Anna

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: