logo
Czwartek, 02 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: Renata (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2009-03-28 22:24

... za wstawiennictwem dusz czyśćcowych albo konkretnego świętego/błogosławionego?

 Re: Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: ktosia (---.pl)
Data:   2009-03-29 09:47

zw wstawiennictwem św. Teresy od Dzieciątka Jezus wymodliłam sobie wiele łask, w tym łaskę uzdrowienia.

 Re: Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: enka (89.231.2.---)
Data:   2009-03-30 10:12

Tak, za Wstawiennictwem Św. Andrzeja Boboli, uprosiłam spowiednika. Jakby na potwierdzenie jego wstawiennictwa, spowiednik miał również na imię Andrzej. Posługiwał do czasu odejścia z mojego miasta. Otrzymałam od Jezusa wiele Łask przez jego posługiwanie.

 Re: Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: DZIEWCZYNA (---.chello.pl)
Data:   2009-03-30 10:49

dobrego męża za wstawiennictwem św. Józefa :)))))

 Re: Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: Jacek (217.97.232.---)
Data:   2009-03-30 11:49

Tak, za wstawiennictwem św. ojca Pio. Zawsze interesowały mnie cuda tegoż świętego. Na jego temat przeczytałem wiele publikacji i ksiażek. W roku 2007 było to w maju zapragnałem być przy jego grobie we Włoszech w San Giowani Rotondo. Wiedzałem że jest to praktycznie niemożliwe, gdyż pochodzę raczej z niezamożnej rodziny a koszt wyjazdu był dlamnie nieosiagalny. Przekonany jednak że o. Pio mi pomoże modliłem śię o to do niego. Do dziś nie potrafię sobie wytłumaczyć jak szybko moja MODLITWA został wysłuchana. Dokładnie 8 grudnia 2007r znalazłem się w upragnionym miejscu. To że tam byłem może dla niektórych nie jest czymś wyjątkowym, jednakże wydarzenia jakie działy się dzieki ktrórym tam się znalazły, to prawdziwe CUDA. Od tej pory wiem, że modlitwa moze bardzo wiele.

 Re: Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: Renata (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2009-03-30 22:15

Dziękuję Wam za odpowiedzi i proszę o więcej.
Bóg zapłać.

 Re: Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: janusz (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2009-03-31 09:22

Tak, zawsze otrzymałem wiele łask podczas modlitw do Pana Boga i Maryi. Przykładów jest wiele, choćby ostatnia prośba o łaskę podczas ciężkiej nagłej operacji babci mojej żony. Mój osobisty zwrot w stosunku do wiary w Jezusa Chrystusa. Byłem katolikiem jako ochrzczony ale nie praktykujący to był błąd. Oprzytomniałem dopiero po tragicznej śmierci mojej babci we Włoszech, po Najświętszej Eucharystii i przeczytaniu książeczki Armii Najświętszej Krwi Pana Jezusa, którą otrzymały od babci przed wyjazdem moje dzieci. Moje życie obecne staram zmienić i iść za Chrystusem. Powodzenia.

 Re: Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: foam (---.icpnet.pl)
Data:   2009-04-01 12:24

Jednak bardzo mało jest tych swiadectw. Życzę Księdzu więcej odwagi w drukowaniu kłopotliwych postów.

 Re: Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: J (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2009-04-02 19:27

"Jednak bardzo mało jest tych swiadectw."
Zawsze "zatrudniam" całą armię świętych :) Trudno potem w świadectwie podawać konkrety :) Poza tym w tym przypadku nie bardzo wiem jakiemu celowi takie świadectwo miałoby służyć. Czy to ranking świętych i błogosłowionych? Czy testowanie dusz czyśćcowych? ;)))
PS
foam, skąd pochodzi ta specyficzna troska o ks. Moderatora?

 Re: Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: D.M (---.217.dsl.mel.iprimus.net.au)
Data:   2009-04-03 01:14

Bardzo wiele spraw udało mi się wymodlić dzięki wstawiennictwu św. Antoniego z Padwy. Wspinały święty.

 Re: Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: Renata (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2009-04-05 17:09

J napisała: "Poza tym w tym przypadku nie bardzo wiem jakiemu celowi takie świadectwo miałoby służyć. Czy to ranking świętych i błogosławionych? Czy testowanie dusz czyśćcowych?"

Nie, nie o to mi chodziło. Może źle zadałam pytanie, ale chciałam jedynie przekonać się, że Bóg konkretnie ingeruje w życie ludzi za wstawiennictwem świętych, czy też bez niego. Chodzi mi o wydarzenia z życia materialnego, bo o tym, że Bóg nieustannie działa w życiu duchowym - nie trzeba mnie przekonywać.
Pozdrawiam wszystkich - Renata

 Re: Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: Ania (---.mos.gov.pl)
Data:   2009-04-30 11:11

Święty Antonii. Wiele razy jak mi coś zginęło. Ostatnio kwadrans czego szukałyśmy, koleżanka była już okropnie wściekła, wezwałam głośno św. Antoniego i... znalazło się. W około jedną sekundę w miejscu które już obszukiwałam :)) Taki mały cud.

 Re: Czy udało Wam się coś wymodlić?
Autor: janka (212.244.6.---)
Data:   2011-08-12 15:12

Modlę się bezpośrednio do Boga, do mojego Jedynego Stwórcy, ale o pomoc proszę także Jezusa i Marię, Matkę Jego i naszą, a także moich bliskich zmarłych. Często wymadlam potrzebne sprawy, ale nieraz to dłużej trwa.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: